Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole Wołomin
#1
Chcecie mieć pewność, że wasze dziecko będzie bezpieczne i dobrze nauczy się podstaw przygotowujących do szkoły podstawowej? Polecam przedszkole Wołomin, w którym każde dziecko jest traktowane indywidualnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
to fakt, indywidualne podejście do młodego człowieka ma ogromne znaczenie. Podobnie jest w placówce, do której od 3 lat chodzi moja córka - Te Vizja na Wawrze. Bardzo rozbudowana oferta edukacyjna, poza nauką i zajęciami dydaktycznymi jest też sporo fajnych zajęć fakultatywnych. Dodatkowo kameralne grupy, sympatyczne ciocie i rozsądne czesne. Jako rodzic jestem zachwycona i spokojna o swoją jedynaczkę Uśmiech
Odpowiedz
#3
W łodzi jest bardzo dobre przedszkole http://przedszkolealbercik.com.pl/ w którym dzieci mają angielski na wysokim poziomie i jest wiele zajęć dodatkowych, dziecko ma wiele możliwości rozwoju. Moja córka jest z niego zadowolona, chodzi chętnie.
Odpowiedz
#4
Dużo jest dzisiaj tych placówek edukacyjnych. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#5
No rzeczywiście jest ich trochę... Ja polecić mogę przede wszystkim przedszkole Harmonia, które znajduje się w Krakowie (Nowa Huta). Na http://www.przedszkoleharmonia.pl/strefa...informacje są zapisy do przedszkola.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#6
Najlepsze przedszkole to skrzaty w chojnicach Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wiecie na co warto zwrócić uwagę wybierając przedszkole? Na wyżywienie. Rodzicie często o tym nie myślą, a potem narzekają, że dzieci głodne z przedszkola przychodzą, że nie zjadają posiłków, albo co gorsza, że dania są byle jakie, niesmaczne, niezdrowe, nieprzystosowane do potrzeb małych dzieci. U nas w przedszkolu, posiłki dostarcza firma Smakuś (działa na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego) - http://www.smakus.eu/ i nie mamy takich problemów. Dzieciaczki chętnie zjadają wszystkie posiłki, rodzicie zadowoleni, bo dania są wysokiej jakości -przygotowane bez użycia półproduktów, wzmacniaczy smaku czy innych niezdrowych substancji. Są kolorowe, zdrowe, smaczne. W dodatku jest możliwość zamówienia diety z różnymi wyłączeniami (bez laktozy, glutenu, itp.) a coraz więcej dzieciaczków potrzebuje takich diet.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama