Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomiary batymetryczne
#1
Jak wygląda wykonanie pomiary batymetryczne? Zastanawia mnie jak długo przebiega ten proces. Jeśli ktoś korzystał z usług firm specjalizujących się w tym zakresie i jest chętny podzielić się doświadczeniami, to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Takich pomiarów akurat nie znam. Sporo czytałem natomiast o pomiarach przepływu cieczy. Dowiedziałem się nawet jakie urządzenia są do tego używane. Jeżeli też byłabyś ciekawa, jak taki przepływomierz wygląda, to mogę ci podpowiedzieć, że wystarczy zerknąć na taką https://www.test-therm.pl/katalog-produk...ci/pf440ip stronę. Dopowiem, że jest tam wszystko bardzo dobrze opisane. Swoje miejsce znalazł nawet dodatkowy film. Wystarczy, więc znaleźć chwilę wolnego czasu, zerknąć i dowiedzieć się czegoś nowego.
Odpowiedz
#3
Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o kwestie związane z tak ważnymi rzeczami, to warto jednak zlecić to ekspertom. Nie ma co ukrywać, że na przykład pomiary elektryczne wrocław powinni wykonywać sprawdzeni elektrycy, którzy dopełnią wszelkich norm. Powinno być to dla Was absolutnym priorytetem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama