Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawa książka
#21
Napisz coś więcej o tej książce, bo mnie zainteresowało
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A może ktoś tutaj wydał własną ksiązke? Sam napisałem swoją ale zastanawiam się nad wydaniem. Jeszcze nikomu nie pokazałem.
Odpowiedz
#23
Jeśli nie masz doświadczenia, najłatwiej będzie wydać przez wydawnictwo. Na stronie wydawnictwaa Novae Res jest opisane, jak wydać książkę: https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Mam co prawda dużo czasu na czytanie, ale jakoś najlepiej jest mi sie skupić na książce już bardzo późnym wieczorem albo nocą. W ciągu dnia surfuje, rozwiązuje krzyżówki, środku,bawię się z wnukami/to jest cudne/,a dopiero, kiedy w domu cicho, wszyscy śpią, przez okno gwiazdy zaglądają, moja lampeczka oświetla tylko jeden kąt pokoju ja wyruszam w świat z bohaterami książek.Wracam z tych podróży często dopiero wtedy kiedy świt przeploszy mrok.
Odpowiedz
#24
Ile kosztuje taka książka?
Odpowiedz
#25
Bardzo dobrze jest także zachęcić dzieci do czytania i można to zrobić na kilka sposobów. Na przykład można wspólnie przygotować fajne zakładki do książek i w necie można znaleźć poradniki jak zrobić zakładkę do książki z papieru - polecam
Odpowiedz
#26
Moim zdaniem, warto również zainteresować się w wolnej chwili asortymentem sklepu https://www.bee.pl/9352-ksiazki jeżeli zależy wam na jakiejś ciekawej książce.. Oni mają naprawdę spory wybór tego typu produktów, a cenowo również prezentuje się całkiem atrakcyjnie, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
A takie ciekawe pytanie zastanawia mnie skąd kupujecie swoje książki, czy jest to trafycyjny sklep stacjonarny, czy jednak sklep internetowy z dostawą do domu. Mi przyjaciółka podesłała ostatnio fajny tytuł na stronie https://blackbooks.pl/ i nie jest dostępny nigdzie indziej. Z tego powodu mam pytanie, czy zamiawiał ktoś z was jakieś książki z tej strony? Jak wasze wrażenia i czy wszystko było ok?
Odpowiedz
#28
Ja nie kupuję, stosik wstydu jest zbyt duży
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama