Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatki do domu
#1
 Dobrze jest pomyśleć o gołych ścianach w domu. Dobierając odpowiednie plakaty czy obrazy fajnie stworzyć domową ciepłą atmosferę. Ostatnio zamówiłam na swoje obrazy ramy na http://galeriaram.pl i od razu było mi milej we własnym salonie. Polecam taką formę ocieplania wnętrz 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
a co powiecie o obrazach do domu? Sama własnie się zastanawiam nad odpowiednim do kuchni. Znalazłam ostatnio całkiem fajną kompozycja obrazów mają tam naprawde ładne i konkretne obrazy do tego naprawde pienie namalowane, ok moze cena dla kogoś jest troszke za wysoka, ale wiecie za jakośc się płaci,a taki obraz macie na lata. Na prezent jak znalazł.
Odpowiedz
#3
W sumie ja to w internecie się rozglądnęłabym za różnymi rzeczami do domu, bo w końcu tutaj jest największy wybór. Ja chociażby teraz znalazłam piękne cukiernice do jadalni i na pewno je kupię. Jakby co możecie w tym kierunku sobie zobaczyć też na stronę kuchenne.pl.
Odpowiedz
#4
jak o scianach mowa to wspomne o zadbaniu o powietrze i ewentualna wilgoc. u nas sie pojawila w garderobie i pomieszczeniu gospodarczym, mamy wiec pochlaniacze https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/zasto..._7_66.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama