Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep z markową odzieżą
#1
Hej! Koleżanka ostatnio poleciła mi sklep z markową odzieżą Velpa. W końcu mam gdzie kupić oryginalne ciuchy od najlepszych projektantów. Plusem jest dla mnie całkowicie darmowa wysyłka i 14 dni na zwrot. Polecam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wiesz co, wiem, że są takie sklepy i że naprawdę sporo można tam kupić, ale to ja już wolę taki ładny butik z sukienkami . Może jest mniej ekskluzywny, ale nadal na poziomie i zdecydowanie ma dla mnie fajne ubrania. Nie ma co przesadzać z markami, bo to tylko czyjś wymysł. Ludzie to krocie płacą za kawałek materiału. Dla mnie to jest niepoważne.
Odpowiedz
#3
Jeśli szukasz sklepu z markową odzieżą, to warto byś zajrzała do sklepu, w którym ostatnio kupiłam piękną, dwurzędową żakietową sukienkę https://molton.pl/dwurzedowa-zakietowa-s...55b20.html. W sklepie aktualnie trwa promocja i na cały asortyment jest zniżka o 20%, więc warto się spieszyć i sprawdzić, czy nie ma tam ubrań, które Ci wpadną w oko.
Odpowiedz
#4
Ja bardzo polecam sklep Moliera, ostatnio udało mi się tam dorwać piękne, pasujące do wszystkiego buty Manolo Blahnik. To perełka w mojej szafie!
Odpowiedz
#5
Wiele jest fajnych miejsc jeżeli chodzi o zakup butów, musisz się bardziej określić co Cię interesuje. W aktualnym jesiennym okresie najlepiej jest poszukać botków. W oko wpadły mi takie https://zapato.com.pl/botki-damskie-skor...-wycieciem , może Tobie też się spodobają.
Odpowiedz
#6
Ooo, ja uwielbiam sklep velpa Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A czy kupujecie czasami markowe ubrania w outletach internetowych? Moim zdaniem to się naprawdę opłaca, bo ceny w takich miejscach są zazwyczaj dużo niższe Wink Ostatnio na przykład trafiłam na ciekawą ofertę na stronie internetowej pepegi.eu, gdzie jak widać można znaleźć odzież męską, damską i dziecięcą po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach Uśmiech Co Wy na to?
Odpowiedz
#8
Świetnie wyposażonym sklepem internetowym z damską odzieżą jest także La Coco. Z ich pełną ofertą zapoznacie się na tej stronie internetowej: https://lacoco.pl/14-narzutki. Na przykład takie narzutki to naprawdę świetna opcja.
Odpowiedz
#9
Dla mnie velpa jest najlepszym sklepem z ciuchami markowymi Uśmiech
Odpowiedz
#10
A gdzie kupujecie takie produkty, jak skarpety zimowe? Czy macie sprawdzoną, jakąś firmę do tego typu zakupów? Tak pytam, ponieważ chciałabym kupić coś ciepłego i jednocześnie z niebanalnym wzorem... Może mnie nakierujecie na dobry sklep?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama