Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarasy drewniane
#1
Cześć! Chcę zainwestować w drewniany taras w moim domu. Słyszałam od ludzi, że narzędziownia koszalin spełni moje oczekiwania, wizję, koncepcje. Czy ktoś ma piękny taras wykonany przez tą firmę?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Heart 
Ja nie, ale mogę Ci od razu polecić zastosowanie odpowiednich środków impregnujących - zwłaszcza teraz, gdy zbliża się jesień i zima. Wydaje mi się, że bez problemu powinny wystarczyć sprawdzone oleje tarasowe Remmers, ale w razie czego możesz też pomyśleć o jakimś zadaszeniu, które również sporo może wnieść do trwałości takiego tarasu (no chyba, że już takie zadaszenie posiadasz). Wink
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#3
Nie mam co prawda takiego tarasu, ale wiem, że podczas malowania i konserwacji przydaje się folia bąbelkowa. Dzięki niej można osłonić i zabezpieczyć wszystkie elementy.
Odpowiedz
#4
Drewniany taras z pewnością wygląda stylowo i sam u siebie też bym taki chciał w przyszłości mieć. Teraz zamówiłem zadaszenie tarasowe, tutaj https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu...go-montazu takie do samodzielnego montażu. Myślę że fajnie się u mnie sprawdzi, potrzebowałem od dawna takiej konstrukcji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama