Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adwokat
#11
Znacie jakiegoś do spraw błędów medycznych? Słyszałem, że ciężko jest znaleźć dobrego prawnika do tego typu spraw. Na szczęście na razie nie potrzebuje takiej pomocy, ale na wszelki wypadek, każdy lekarz powinien wiedzieć do kogo się udać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Osobom, które zaciągnęły kredyt we frankach może przydać się prawna pomoc dla frankowiczów. Dzięki dobremu adwokatowi można uniknąć problemów i wygrać sprawę w sądzie. Obecnie coraz więcej osób wygrywa różnego rodzaju sprawy związane z tego typu kredytami.
Odpowiedz
#13
Nigdy jakoś nie korzystałem z usług adwokata.
Odpowiedz
#14
To masz szczęście! Ale gdyby się zdarzyło że będzie potrzebny to mogę Ci polecić dobrego prawnika od spraw rodzinnych w Szczecinie Pana Łukasza Węgłowskiego, on i jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, karny a także spadkowym ale w innych dziedzinach prawa też sobie poradzą
Odpowiedz
#15
U mnie był podobny problem.. kredyt we frankach to jakaś masakra była... najlepiej się jeszcze ile wynosi  koszt sprawy cywilnej  Jeśli tylko w waszej umowie znajduje się jakiś zapis który da podstawy do wniesienia sprawy do sądu i jej unieważnienia, to na pewno prawnicy z tej kancelarii go znajdą i tak poprowadzą sprawę by zakończyła sie po waszej myśli.  Wiec naprawde ok.
Odpowiedz
#16
Ja kilka razy korzystałem z usług kancelarii prawnej z Warszawy - Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota https://www.ap-prawoifinanse.pl/doradztwo-prawne To świetni profesjonaliści z dużym doświadczeniem i rozsądnymi stawkami, także jeśli jesteście w okolicy to sprawdźcie ich sobie, będziecie na bank zadowoleni.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
A czy kojarzycie https://masterlegal.pl/ tych radców prawnych z Mikołowa? Nie jestem z tych rejonów ale tak się złożyło że potrzebuje porady prawnej w dość skomplikowanej sprawie dlatego jeżeli mamy ludzi z okolic, którzy kojarzą to prosiłbym o porady i opinie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama