Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o co chodzi?
#1
Witam, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, o co tutaj chodzi...? Otóż, kiedy wchodzę w procesy i patrzę na zużycie ramu pokazuje mi się 90%, gdzie zużycie normalnie powinno wynosić 50%. Mam 8GB ramu w kompie i wykrywa, że mam tyle, ale jak patrzę na procesy to zużycie przez nie ramu wynosi około 4 GB, a pokazuje na wykresie, że zużycie wynosi 7 GB, kiedy wynosi ono 4 GB i nie wiem co mam z tym zrobić.

Trochę zamieszałem - wiem, ale może ktoś, coś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zapewne masz jakieś procesy w tle które to powodują. Masz jakiś program antywirusowy? Jeśli tak, to jaki?

Sugerowałbym prześwietlenie i skanowanie tych procesów i poszukać ewentualnych wirusów. Jeśli nie robi to różnicy, to w ogóle poszukałbym innego systemu, chociażby Linux na co dzień Uśmiech
Odpowiedz
#3
Też uważam że pierwsze co to powinno zacząć się od gruntownego skanowania systemu Uśmiech
Odpowiedz
#4
Również zacząłbym od gruntownego skanowania, aczkolwiek jeśli to by nie pomogło to bym, jednak zaniósł do profesjonalisty, który się tym zajmuje

___________________________________________
https://www.szklarz1.pl/oferta/balustrad...i-szklane/
Odpowiedz
#5
Nie jestem pewny, ale może chodzi o sam system. Windows ostatnimi czasy sam w sobie wymaga coraz więcej pamięci. Zapewne masz Windows 10. W wersji 11 jest z tym jeszcze gorzej i sytuacja będzie się pogarszać. Jeśli w Twoim laptopie można domontować pamięć RAM, to zdecydowanie warto to zrobić przyszłościowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama