Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne kosmetyki
#91
Jak już rozmawiamy o kosmetykach, to nie ukrywam że ja najczęściej zamawiam je przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć kilka ciekawych produktów na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/t/kosmetyki-do-cery-tradzikowej i chyba zdecyduje się na małe zamówienie. Dajcie znać, skąd wy zazwyczaj zamawiacie kosmetyki do twarzy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#92
Jednym z większych kosmetycznych odryć w ostatnim czasie jest dla mnie odżywka SOS od eveline do paznokci. Myślę, że warto ją mieć w domu, tym bardziej że jest w naprawdę dobrej cenie.
[Obrazek: IMG-20221025-185646.jpg]
Odpowiedz
#93
Jeśli szukasz dobrych lakierów oraz kosmetyków do pielęgnacji paznokci to koniecznie odwiedź sklep online Xfem - https://xfem.pl/. Ja od dawna właśnie tam kupuję lakiery hybrydowe, a także odżywki, olejki i akcesoria do prawidłowej pielęgnacji paznokci. Wszystko wysokiej jakości, lakiery bardzo trwałe, odżywki ze świetnym składem. Warto.
Odpowiedz
#94
Osobom, które mają cerę problematyczną czyli dotkniętą trądzikiem pospolitym, różowatym, trądzikiem wieku dojrzałego, skórą przetłuszczającą się czy cerą naczynkową mogę polecić kosmetyki firmy Nanili.pl, który po to właśnie zostały stworzone. Skuteczność ich kosmetyków potwierdzają profesjonalne salony kosmetyczne oraz szerokie grono zadowolonych ze stosowania tych kosmetyków osób. Jeśli więc nie radzicie sobie ze swoją cerą to zajrzyjcie do nich i zapoznajcie się kosmetykami Nanili bo być może to będzie dla Was najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
#95
Teraz muszę walczyć z moimi rozdwajającymi się paznokciami i liczę, że pomoże mi w tym odżywka 8w1 Total Action od Eveline. Już 4 dzień stosowania i jak na razie wszystko jest ok. Czytałam, że daje naprawdę świetne efekty.

[Obrazek: 269462682-1315878135492140-5458025046536548330-n.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama