Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pijecie energetyki?
#1
Pijecie energetyki typu tiger? Jakie są Wasze ulubione i jak często je pijecie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja nie piję energetyków. Raz,że są nie zdrowe a dwa - nie smakują mi i są dla mnie za słodkie.
Odpowiedz
#3
Piłem często. Teraz już nie piję, bo siadła mi przez nie wątroba.
Odpowiedz
#4
Mam o nich podobne zdanie i raczej ich nie piję, wiem jak uzupełnić elektrolity i tego się trzymam, najważniejsze to odpowiednie nawodnienie a elektrolity bardzo w tym pomagają
Odpowiedz
#5
Był czas kiedy sięgałem po nie bardzo często, wiedząc doskonale że są niezdrowe. Odzwyczaiłem się ale z rana często nie mogę się dobudzić jak to się mawia, czyli działam na mega niskich obrotach. Jestem niskociśnieniowcem więc nieco kofeiny mi nie zaszkodzi, nie chciałbym jednak wracać do spożywania zapuszkowanych sztuczności, wolałbym już pić kawę. Myślę o zakupieniu ekspresu- bo jedynie taka mi smakuje. Finanse mam jednak ograniczone więc zastanawiam się czy warto byłoby kupić ekspres przelewowy w dobrej cenie, taki jak tutaj: https://magnum-pro.pl/gastronomia/ekspresy-do-kawy.html czy może odkładać na któryś z prezentowanych wyżej, automatyczny? Powiedzcie mi czy smak kawy z ekspresu przelewowego różni się od aromatu kawy z ciśnieniowego?
Odpowiedz
#6
(10.04.2019, 00:57)Fillip napisał(a): Myślę o zakupieniu ekspresu- bo jedynie taka mi smakuje. Finanse mam jednak ograniczone więc zastanawiam się czy warto byłoby kupić ekspres przelewowy w dobrej cenie

Zakup ekspresu do kawy to bardzo dobry pomysł moim zdaniem. Tak kawa zawsze będzie lepsza od takiej zrobionej w kubku.
Mi swój ekspres udało się zamówić całkiem niedrogo na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-d...gwarancja/. Dostałam na niego aż 3 lata gwarancji i póki co jestem bardzo zadowolona Wink Działa bez zarzutu, a kawa z niego wychodzi przepyszna Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie piję za często, ale owszem - zdarza się. Swoją drogą, to gdzie kupujecie te energetyki? Ostatnio widziałam w gazetce Blix https://blix.pl/sklep/selgros/  że jest dość atrakcyjna oferta. I zastanawiam się, czy nie bardziej opłacalne będzie kupienie całej palety energentyków do domu. Sięgałabym po nie wtedy, kiedy miałabym ochotę.
Odpowiedz
#8
Tiger to obowiązkowo w trasie, wolę mieć gdzieś pod ręką, budzi solidnie, czuję sę bardzej obudzona nawet niż po mocnej kawie. I też ten energetyk jakoś najbardziej mi smakuje.
Odpowiedz
#9
Energetyki to najgorsze dziadostwo! Powiem wam, że nic nie jest w stanie mi zastąpić dobrej kawki od https://www.restauracjanadpotokiem.pl/wesela , wspaniała restauracja z jeszcz elepszym jedzeniem! Jestem nia zafascynowana, jak będziecie w Trojmiescie , koniecznie ja odwiedźcie Uśmiech
Odpowiedz
#10
kiedys pilam ale potem doczytalam sie jakie to zlo i odpuscilam.. jak chce sobie jakiegos kopa dodac ze smakiem to pije sok Big Grin kupilam wyciskarke wolnoobrotową Midea i w niej robie soki warzywno owocowe albo owocowe, zdrowo i smacznie i jaka bomba witaminowa Big Grin to lepsze niz ta sklepowa chemia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama