Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ból podczas okresu
#1
Dziewczyny też się tak męczycie podczas okresu? Ja mam już dość, co miesiąc to samo, ból brzucha mnie dobija, ciężko mi usiedzieć przy biuku a mam pracę przy komputerze. Jak sobie z tym radziciee? Bieżecie jakieś tabletki?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Męczyłam się okropnie, niemal co miesiąc moje bóle miesiączkowe doprowadzały mnie do płaczu, dosłownie dzień przeleżany w kłębku z bólu. Mi pomagają bardzo tabletki vemonis femi, jako jedyne tak dobrze na mnie działają bo w składzie oprócz leku przeciw bólowego jest lek rozkurczowy. Także spróbuj, może i ty poczujesz ulgę Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tak, ja też się męczyłam tak podczas okresu a kiedy powiedziałam o tym mojej ginekolog wysłała mnie na sonovaginografię do szpitala medicover żeby potwierdzić albo wykluczyć endometriozę, okazało się że mam to paskudztwo i dobrze że mam teraz specjalistyczną opiekę, podobno wiele kobiet dowiaduje się o tej chorobie bardzo późno, zwykle kiedy nie mogą zajść w ciążę robi się dokładniejszą diagnostykę a wtedy choroba jest już bardzo rozwinięta. Muszę koniecznie podziękować mojej ginekolog za czujność, można powiedziec że uratowała mi zdrowie
Odpowiedz
#4
Uśmiech
Odpowiedz
#5
A może może wasze hormony są nieco zaburzone? Też czasami tak bywa. Lepiej byłoby udać się do centrum medycznego https://www.neomedica.pl/oferta/programy...la-kobiet/ i wykonać szereg kobiecych badań w tym kierunku. Wtedy będziecie mogli wykluczyć poszczególne ewentualności.
Odpowiedz
#6
kiedys tak, okazalo sie ze problemem jest rozregulowana gospodarka hormonalna, zaczelam brac ovarin i jest zdecydowanie lepiej, moje hormony juz tak nie szaleja, zniknelo tez PMS i poprawilo sie libido
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Fakt, kiedyś miałam bolesne miesiączki ale to było jeszcze zanim zaczełam stosować hormonalną antykoncepcję, teraz większość dolegliwości po prostu znikneła, a o jakiś przeciwbólowych tabletkach pomyślę jak kiedyś odstawię vines
Odpowiedz
#8
Niestety, czasem tak jest. Ale jeśli ból jest bardzo intensywny, to nie ma co czekać, tylko warto wybrać się z tym do lekarza. W https://lekarzebezkolejki.pl/blog/bol-z-...czyc/w-643 znajdzeicie więcej informacji na temat tego, o czym może świadczyć taki ból. To rzecz wymagająca konsultacji, więc zróbcie to już teraz.
Odpowiedz
#9
Witam,co sądzicie o prywatnej opiece medycznej? Kolezanka ostatnio poleciła mi pakiety medyczne. http://hms-assistance24.com/pakiety-medyczne,15,pl Co sądzicie o takich pakietach? Mysle,ze warto miec opieke medyczna na wyciagniecie reki.
Odpowiedz
#10
Z takich naturalnych sposobów, dobrym lekiem na bolące miesiączki jest napar z korzenia dzięgla chińskiego. Jest dość trudno dostępny, ale skuteczny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama