Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumacz
#1
Szukając pomocy przy tłumaczeniach postawilibyście na konkretnego specjaliste, czy też może na biuro tłumaczeń? Według mnie ta druga opcja jest dużo bardziej wygodna. Tu na stronie http://www.verbo.com.pl będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc w tym zakresie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli chodzi o tłumaczenia to nawet jeśli bierzesz się za to sam czy też nie, koniecznie dokładnie sprawdź tekst, który otrzymasz po tłumaczeniu. Możesz to zrobić na przykład na turbotlumaczenia.pl i właśnie tam polecam Ci w tym celu zajrzeć. Na prawdę warto
Odpowiedz
#3
Na pewno znalezienie dobrego, rzetelnego tłumacza- nie jest proste. Tym bardziej kiedy chodzi o specjalistyczne teksty w danych też dziedzinach. Na szczęście są biura tłumaczeń, takie jak Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-marketingowe/ , które bezproblemowo podejmą się każdego nawet najtrudniejszego zlecenia. Wszystko wygodnie załatwisz drogą online,a o kosztach wiecie też od razu.
Odpowiedz
#4
A może zamiast ciągle korzystać z pomocy tłumacza lepiej byłoby sobie samemu zrobić jakiś kurs językowy i samodzielnie tłumaczyć sobie teksty? Widziałam ostatnio całkiem fajną ofertę szkoły językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, która jak widać oferuje kursy z wielu różnych języków i na różnych poziomach zaawansowania Wink
Odpowiedz
#5
Mnie teksty zawsze tłumaczy tłumacz włoskiego i jestem zadowolona Uśmiech)
Odpowiedz
#6
tłumacz
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja tam preferuje tłumacza Google po ostatnich zmianach w algorytmie muszę przyznać że naprawdę daje rade
Odpowiedz
#8
Słuchajcie, czy ktoś z forum może mi podpowiedzieć gdzie znajdę kogoś takiego jak tłumacz przysięgły norweskiego? Jeśli znacie taką osobe lub możecie mi dać kontakt do niej, będę wam za to na prawdę bardzo wdzięczny
Odpowiedz
#9
Słuchajcie, potrzebuje na już tłumaczenia niemiecki wrocław! Czy znacie kogoś naprawdę godnego polecenia??
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Korzystałam z usług tłumacza, ale niemiecki w 3 tygodnie Warszawa sprawił, że już nie potrzebuje pomocy Big Grin Warto znać kilka języków, polecam wam zadbać o tę kwestię.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama