Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca za granicą - poszukiwania
#11
Witam, co sądzicie o szukaniu pracy przez agencje? Chcę pomoc znalezc prace koledze z Ukrainy. https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/ag...ej-w-lodzi Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja chcę jechać za granicę do pracy do Niemiec i czytam tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy właśnie że należy mi się też tam zasiłek rodzinny jeśli mam dziecko na utrzymaniu. To kolejny powód żeby jechać, zarobki jednak są tam dużo większe niż u nas.
Odpowiedz
#13
W zasadzie to teraz zupełnie nie jest ciężko znaleźć nową pracę, należy tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. I jeśli to ma być na przykład Praca Łódź wydaje mi się, że mądrą decyzją będzie szukać w necie, gdzie dostępne są liczne portale ogłoszeniowe z ofertami pracy z tego miasta i całej Polski.
Odpowiedz
#14
Ja pracuję zdalnie, więc często łączę pracę razem z urlopem. Bardzo polecam wyjazd z biurem Konsorcjum.pl na wycieczkę Mozaika Gruzji, która jest w bardzo dobrej cenie 3320 zł od osoby za 9 dni! Biuro zapewnia bogaty program, a świetnym punktem jest wieczór z lokalnym winem. Mieliśmy bezpośredni lot oraz bagaż 23 kg w cenie. Przepiękne widoki, super ludzie i wspomnienia!
Odpowiedz
#15
Za granicą jest mnóstwo ofert pracy

--
Urządzenia na publiczny plac zabaw
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama