Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wino na prezent
#1
Chciałabym wręczyć wino na prezent osobie, która bardzo lubi dobry jakościowo alkohol. Jakiego producenta polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja osobiście myślę, że wino na prezent to naprawdę super opcja! Oczywiście, jeśli nie chcemy obdarować abstynenta, ale to chyba logiczne, prawda? Uśmiech Ogólnie szukam ostatnio sposobu na to jak zapakować prezent, by wyglądał ciekawie jeszcze opakowany. Raczej nie jestem zwolenniczką wrzucania wszystkiego do torebek. Macie jakieś własne pomysły na oryginalne opakowania prezentowe?
Odpowiedz
#3
Z okazji nadchodzącego dnia ojca kupiłam mojemu tacie dobre wino na prezent . Wybrałam Kojder Cuvee Polska 14,0% 0,75 l z tego sklepu internetowego tutaj https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 .Ma blado-cytrynową barwę, a jego smak charakteryzuje się świetnym balansem słodyczy i kwasowości, w którym wyczuwalne są smaki owoców z delikatnie słonawym oraz intrygującym zakończeniem.
Odpowiedz
#4
Jeśli o mnie chodzi, to byłabym bardzo zadowolona, gdybym dostała na urodziny 10 książek Uśmiech uwielbiam czytać i robię to praktycznie w każdej wolnej chwili. Najczęściej zamawiam książki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/jak-nie-zgub...32445.html ponieważ mam do nich zaufanie i jako jedyni na rynku, mają tak niskie ceny lektur. Polecam wam sprawdzić.
Odpowiedz
#5
Wino i książka to dobry pomysł na prezent. Sposób na długie wieczory to kieliszek wina i do dobra książka. Ostatnio trafiłam na " Jak rozłączyć co Bóg złączył?". Książka pełna emocji, wciąga czytelnika do końca
Odpowiedz
#6
Jeśli chcemy podarować wino na prezent, to powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby to było wino dobrej jakości, kupione w sprawdzonym sklepie. Podpowiem, że fajne propozycje możecie znaleźć w Wine Express . Mają sprawdzone wina, które zasmakują wielu osobom.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jesli ma byc na prezent, to poszlabym w cos bardziej wyszukanego Uśmiech Zobacz sobie np te brokatowe wino https://bartex.com.pl/pl/oferta/product/vionelli-gold - sa w roznych barwach - niebieskiej, zlotej, bialej a nawet rozowej i prezentuja sie naprawde oblednie Uśmiech maja owocowe smaki wiec nie sa ciezkie i beda milym zaskoczeniem dla obdarowanego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama