Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze przedszkole w Warszawie
#1
Chce dla mojego dziecka jak najlepiej, dlatego też szukam sprawdzonego przedszkola w Warszawie. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi też na języku angielskim. Znalazłam tu propozycje od Te Vizji i ich przedszkolu w dzielnicy Wawer, mam tu dosyć blisko. Nie dość, że proponują tu naukę języka angielskiego, także i można liczyć na dodatkowy język. Ktoś z was wysłał tu swoje dziecko?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może właśnie od wieku przedszkolnego warto uczyć, oswajać dziecko z językami obcymiUśmiech Ważne jest to żeby było to bezpiecznie i w formie zabawy wprowadzane. Fajnie, że jest taka opcja w ogóle, kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Dzieci obecnie mają o wiele większe możliwości niż my i to mi się podoba.
Odpowiedz
#3
Moje dzieci chodziły właśnie do tego przedszkola i mogę powiedzieć tylko same pozytywne słowa. Nie dość, że oferta edukacyjna jest tu bardzo dobra, także przedszkolanki dbają o bardzo pozytywną, rodzinną atmosferę. Dzieci mają dużo ruchu, zabaw, co jest bardzo ważneUśmiech Te Vizja Wawer to będzie bardzo dobrym wyborem dla każdego dziecka.
Odpowiedz
#4
Matematyka, angielski, także i dodatkowy język opcji. Mnie przekonało do wysłania córki do Te Vizji. Mimo, że na Wawer mam kawałek to i tak nie żałuje tej decyzji. Szybko złapała tu córka wiele nowych koleżanek i kolegów, też przedszkolanki wprowadzają super atmosferę, wiele ciekawych zabaw, tak że dzieci chcą wracać do przedszkola.
Odpowiedz
#5
No i chyba postawimy na prywatne przedszkoleWink Jak widać jest zdecydowanie więcej za, niż przeciw. Dzięki bardzo za podzielenie się swoimi opiniamiUśmiech
Odpowiedz
#6
No to chyba też na to postawieWink Wawer to moja dzielnica i ta przedszkole jest mi dobrze znane. Mój syn powoli już dorasta do wieku przedszkolnego więc powoli muszę podjąć tą decyzje. Oferta od Te Vizji wygląda bardzo obiecująco, szczególnie przekonały mnie lekcje angielskiego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja w mojej miejscowości nie miałam wyboru, ale też jedno przedszkole spokojnie wystarczało dla wszystkich. Teraz właśnie przeprowadziliśmy się do Warszawy i skoro jest w czym wybierać to czemu by nie powybrzydzaćUśmiech Wybraliśmy właśnie Te Vizje, wybór był dla nas bardzo łatwy. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy wybrać dwujęzyczne przedszkole.
Odpowiedz
#8
Dwujęzyczne przedszkole to super sprawa. Wiadomo, że nauka angielskiego to ważna rzecz, a w odpowiednim przedszkolu będzie to na pewno fajnie wprowadzane, nauka przez zabawę. Ja bym właśnie takich miejsc szukała na waszym miejscu. W Warszawie nie ma z tym problemu jak widać po waszych komentarzach.
Odpowiedz
#9
Nie przesadźcie też z tą nauką, wiadomo że jest ona ważna, ale dziecko to przecież dzieckoUśmiech Fajnie jak w szkole jest to wszystko jakoś zrównoważone. Jak dzieci fajnie się bawią to i na pewno nauka też dużo łatwiej im przychodzi - sprawdzone na własnych dzieciach Big Grin
Odpowiedz
#10
W Te Vizji przedszkolanki mają super kontakt z dziećmi, prowadzą dużo fajnych zajęć, warsztatów. Widać, że lubią to co robiąWink Myślę, że szukając czegoś w Warszawie trzeba mocno wziąć pod uwagę to właśnie miejsce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama