Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gruzja i Armenia
#1
Otrzymałam od znajomych propozycję wyjazdu z nimi na wakacje do Gruzji i Armenii. Nigdy nie brałam za cel swych wakacyjnych wojaży tego kierunku i dlatego mam wątpliwości. Czy ktoś z Was był i podzieli się swoimi wrażeniami z wyjazdu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
(15.11.2019, 21:52)Mysz napisał(a): Otrzymałam od znajomych propozycję wyjazdu z nimi na wakacje do Gruzji i Armenii. Nigdy nie brałam za cel swych wakacyjnych wojaży tego kierunku i dlatego mam wątpliwości. Czy ktoś z Was był i podzieli się swoimi wrażeniami z wyjazdu?

Byliśmy. Co prawda można tam się dostać samodzielnie ale już objechanie wszystkiego wymaga sporego nakładu pracy na planowanie, a i tak coś ucieknie. A jest tam co zobaczyć. My wybraliśmy opcję wycieczki objazdowej. Najwięcej można zobaczyć. A jak jest to dłuuuuga wycieczka jak nasza (łącznie 13 dni tam na miejscu) to możesz liczyć naprawdę na wiele atrakcji.
Odpowiedz
#3
Moi znajomi tez zaproponowali mi wyjazd do Gruzji ,ale ja nie mam obaw z nimi jechać,bo w Gruzji byli juz kilka razy.Tym razem planują połączyć zwiedzanie Gruzji z Armenią,bo w Armenii jeszcze nie byli.Bardzo lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca ,więc nie mogę sie doczekać naszego wyjazdu.
Odpowiedz
#4
(24.11.2019, 17:42)micha napisał(a): Byliśmy. Co prawda można tam się dostać samodzielnie ale już objechanie wszystkiego wymaga sporego nakładu pracy na planowanie, a i tak coś ucieknie. A jest tam co zobaczyć. My wybraliśmy opcję wycieczki objazdowej. Najwięcej można zobaczyć. A jak jest to dłuuuuga wycieczka jak nasza (łącznie 13 dni tam na miejscu) to możesz liczyć naprawdę na wiele atrakcji.

A z kim byliście na tak długiej wycieczce? Chętnie zapoznałabym się z programem takiej wycieczki i porównała z ofertą podesłaną przez znajomych.
Odpowiedz
#5
(30.11.2019, 21:39)Mysz napisał(a):
(24.11.2019, 17:42)micha napisał(a): Byliśmy. Co prawda można tam się dostać samodzielnie ale już objechanie wszystkiego wymaga sporego nakładu pracy na planowanie, a i tak coś ucieknie. A jest tam co zobaczyć. My wybraliśmy opcję wycieczki objazdowej. Najwięcej można zobaczyć. A jak jest to dłuuuuga wycieczka jak nasza (łącznie 13 dni tam na miejscu) to możesz liczyć naprawdę na wiele atrakcji.

A z kim byliście na tak długiej wycieczce? Chętnie zapoznałabym się z programem takiej wycieczki i porównała z ofertą podesłaną przez znajomych.

Małe biuro z Warszawy - Wytwórnia Wypraw. Maja w swojej ofercie właśnie takie mniej popularne kierunki, ale mające swoje uroki do pokazania. Nam Gruzja bardzo się podobała. Taka bliska Azja, ale zupełnie coś innego. Niezłe krajobrazy, obok których ciężko przejść obojętnie.
Odpowiedz
#6
(01.12.2019, 19:47)micha napisał(a):
(30.11.2019, 21:39)Mysz napisał(a):
(24.11.2019, 17:42)micha napisał(a): Byliśmy. Co prawda można tam się dostać samodzielnie ale już objechanie wszystkiego wymaga sporego nakładu pracy na planowanie, a i tak coś ucieknie. A jest tam co zobaczyć. My wybraliśmy opcję wycieczki objazdowej. Najwięcej można zobaczyć. A jak jest to dłuuuuga wycieczka jak nasza (łącznie 13 dni tam na miejscu) to możesz liczyć naprawdę na wiele atrakcji.

A z kim byliście na tak długiej wycieczce? Chętnie zapoznałabym się z programem takiej wycieczki i porównała z ofertą podesłaną przez znajomych.

Małe biuro z Warszawy - Wytwórnia Wypraw. Maja w swojej ofercie właśnie takie mniej popularne kierunki, ale mające swoje uroki do pokazania. Nam Gruzja bardzo się podobała. Taka bliska Azja, ale zupełnie coś innego. Niezłe krajobrazy, obok których ciężko przejść obojętnie.

Ciekawe. Faktycznie mają interesujące kierunki. A sama Gruzja jest warta zobaczenia. I na szczęście jeszcze nie jest tak popularne jak inne kraje, więc jest szansa zobaczenia prawdziwego kraju. Niestety to się zmienia i niedługo będzie jak w zachodniej europie, gdzie już nie jest aż tak ciekawie i wszystko strasznie skomercjalizowane. I wszędzie chińskie pierdółki. A Gruzja jeszcze się broni od tego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Gruzja to głównie góry i podobno wygląda tam jak w Polsce 20-30 lat temu jeżeli chodzi o społeczeństwo, domy. Na pewno jeżeli lubicie takie klimaty i głównie krajobrazy górskie to warto się tam wybrać. Znajoma była i w sumie podobało się jej, ale głównie spędzała czas w autobusie żeby dostać się do poszczególnych miejsc do zobaczenia. Sprawdźcie sobie może też przyjazne kierunki turystyczne czyli takie gdzie można w miarę tanio polecieć na wycieczkę. Są właśnie takie destynacje wakacje, które warto wziąć w pierwszej kolejności pod uwagę.
Odpowiedz
#8
Super opcja! Przecież dzisiaj jesteście w stanie wybrać się w dowolne miejsce na świecie. Wszystko zależy tylko od Waszego podejścia do tematu. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://www.biletylotnicze.pl/airlines/al_e4_enter-air i tam poszukać odpowiednich biletów. To najlepsza opcja, warto samemu się o tym przekonać.
Odpowiedz
#9
Byłem w Gruzji z Itaką, bardzo ciekawe miejsce Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ja miałam przyjemność odwiedzić Gruzję we wrześniu z Itaką. Hotel Georgia Palace Hotel & Spa okazał się strzałem w 10! 5 gwiazdkowy hotel z bardzo miłą obsługą i smacznym jedzeniem. Krajobraz przepiękny, a Gruzja warta odwiedzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama