Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sucha skóra
#11
Jeśli macie problem z suchą lub alergiczną skórą i nie wiecie jak o nią dbać, polecam wam zajrzeć na tę stronę https://polandbeauty.pl/pielegnacja-skory-alergicznej . W artykule jest sporo informacji właśnie na temat tego jak dbać odpowiednio o skórę alergiczną oraz jakich kosmetyków używać. Polecam wam to sprawdzić, poniewż na prawdę warto
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
(17.01.2020, 19:36)Kala89 napisał(a): Sucha skóra może być objawem atopowego zapalenia. Warto odwiedzić dobrego specjalistę, który zdiagnozuje problem. Oceni tez stopień zaawansowania choroby. Być może to tylko podrażnienie, ale warto skonsultować się z lekarzem by wykluczyć poważne choroby. Polecam odwiedzić centrum https://febumed.pl/

Atopowe zapalenie skóry to okropieństwo :/ Ciągle mam problem z praniem, nie mogę znaleźć środka, który by mnie nie uczulał. Podobno jak chodzi o środki do prania dla chorych na atopowe zapalenie skóry dobrze spisują się listki do prania. Chodzi mi o coś takiego: http://smartwash.pl/listki-do-prania-pom...isz-na-azs Używaliście, dają radę? Koniecznie podzielcie się opinią, muszę w końcu znaleźć coś co nie powoduje u mnie wysypki.
Odpowiedz
#13
Ja bym nie dramatyzowała, bardzo często przyczyna jest prozaiczna i tak było w moim wypadku. Zaczęłam pić wodę i dołożyłam do pielęgnacji dobry krem nawilżający i podziałało. Jeśli chcecie wiedzieć, jaki kremik to polecam vege skin diet od Bielendy ten nawilżający dla wegan do cery suchej i odwodnionej Uśmiech
Odpowiedz
#14
Na pewno podstawą są kosmetyki i ich regularne stosowanie, ja się staram wybierać takie z naturalnym składem i dopasowane do skóry z takimi problemami. Koleeżanka mi podpowiedziała żeby sobie też oeparol z olejem z wiesiolka kupić, łykam już kilka tygondi te kapsułki i różnica w stanie ksóry jest dl amnie zauważalna
Odpowiedz
#15
Nie wiem co wy na to, ale ja uważam że najlepiej do pielęgnacji sprawdzają się naturalne produkty. Chociażby na stronie https://facetaria.pl/400-mydla-toaletowe planuje zakupić mydła toaletowe, która mają niepowtarzalny skład i korzystnie wpływają na skórę.
Odpowiedz
#16
(10.03.2020, 00:54)szpaczka napisał(a): Na pewno podstawą są kosmetyki i ich regularne stosowanie, ja się staram wybierać takie z naturalnym składem i dopasowane do skóry z takimi problemami. Koleeżanka mi podpowiedziała żeby sobie też oeparol z olejem z wiesiolka kupić, łykam już kilka tygondi te kapsułki i różnica w stanie ksóry jest dl amnie zauważalna
W pełni się z Tobą zgadzam! Dobre kosmetyki i codzienna pielęgnacja to podstawa. Ostatnio postawiłam na kosmetyki z aloesem https://ziaja.com/products/series/aloesowa Dużo słyszałam o jego wpływie na skórę i muszę przyznać, że się sprawdza. Fajnie nawilża, działa kojąco. Dodatkowo to kosmetyki wegańskie, więc sama natura Uśmiech Z czystym sumieniem mogę polecić
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Dla mojej cery ze skłonnościami do przesuszeń idealny okazał się kremik borówkowy Blueberry C-tox Bielendy. Mam wersję nawilżająco - rozświetlającą i jest dla mnie świetny. Nie stosuję go bardzo długo, ale póki co same plusy - działanie, odżywianie, konsystencja, wchłanianie, zapach, wszystko na +.
Odpowiedz
#18
Wiecie, jeżeli jesteście w ciąży lub już po, a wasza skóra jest sucha to masło do ciała z serii hipp mamasanft będą tutaj najlepsze moim zdaniem. Wszystko dlatego, że doskonale nawilżają i pielęgnują skórę.
Odpowiedz
#19
A nie dokucza Ci otarta skóra?
Może jakiś podstawowy zestaw?
Odpowiedz
#20
sucha skótra to chyba najczestszy problem. Jeśli mimo stosowania kremów wygląd skóry się nie poprawia to warto zacząć brać olej z wiesiołka. Olej można kupic w kapsułkach np oeparol. Przy regularnym zazywaniu wygląd skóry bardzo się poprawia. Przede wszyckim skóra jest lepiej naiwlożona i odzywiona i ma ładniejszty kolor. U  mnie sprawdza się super, a tez miałam problemy z przesuszaniem się skóry. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama