Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekendowy odpoczynek
#31
Nie każdy też umie wypoczywać, bo porządny, głęboki wypoczynek to jest sztuka Uśmiech Jak się tego nauczyć gdy ma się z tym problemy? Zacznijcie od przeczytania tego artykułu https://www.otopsychologia.pl/artykul/ja...wac-113622 Znajdziecie tu wskazówki, które pomogą wam dążyć do zmiany.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
To może romantyczny weekend we dwoje w jakimś spa. Gdzieś gdzie jest cisza, możńa dobrze zjeść i pospacerować. Myślę o miejscach jakna przykład spa kujawsko pomorskie Czasami trzeba sięoderwać i zrobic sobie przerwę. Czasami potrzeba po prostu odpocząć od ciągłych stresów, często najlepiej się natomiast wypoczywa we dwoje Uśmiech
Odpowiedz
#33
Ja z moim mężem i synem, kiedy tylko robi się ciepło, weekendy spędzamy na wycieczkach rowerowych Wink Uwielbiamy jeździć na rowerach Uśmiech Zazwyczaj jeździmy po mieście i ścieżkach rowerowych, więc rower miejski z przerzutkami, który ostatnio kupiliśmy synowi, świetnie się sprawdza Uśmiech A Wasze dzieci jakie mają rowery?
Odpowiedz
#34
Gorąco polecam City Break z Konsorcjum.pl! Nasz hotel był blisko centrum, co bardzo ułatwiło nam zwiedzanie. Odwiedziliśmy najważniejsze zabytki Rzymu i Watykanu, ale mieliśmy także czas na samodzielne odkrywanie miasta, co było fantastyczną opcją. To był naprawdę super odpoczynek i niesamowity czas!
Odpowiedz
#35
Przy okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, coraz więcej osób planuje wyjazd na ten okres. Niektórzy wybierają urokliwe miejsca na spędzenie tego czasu, a wiele hoteli proponuje specjalne atrakcje dla gości. Jednym z takich miejsc jest Pałac Pakoszów w górach, gdzie można skorzystać z dedykowanej oferty na Wielkanoc https://www.palac-pakoszow.pl/wielkanoc-...w-w-gorach Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#36
Chciałabym podzielić się z Wami interesującym artykułem, który znalazłam na stronie https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-spo...eczne.html Artykuł ten omawia temat tężni solankowych i wyjaśnia, dlaczego są one tak skuteczne dla zdrowia. Jeśli interesuje Was ten temat lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat działania tężni solankowych, polecam przeczytać ten artykuł! Mam nadzieję, że będziecie zainteresowani!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama