Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narciarskie szaleństwo
#1
Big Grin 
Mamy jesień, za chwilę zima i zacznie się białe szaleństwo na śniegu. Wielu zimy nielubi bo zimno i pada to coś białego i mokrego Wink a niektórzy to cały rok za tym czekają. Lubicie śnieg? I narty albo inną deskę, którą można poszusować na białym?
Odpowiedz
Big Grin 



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Polecacie jakiś sklep internetowy, gdzie mogłabym kupić kurtkę idealną na narty? Widziałam, ze w sklepie https://peakstore.pl/23-kurtki-narciarskie-meskie mają spory wybór i dość przystepne ceny Uśmiech Tylko powiedzcie mi, czym się sugerować przy zakupie takich kurtek? Chciałabym aby były ciepłe, ale przy okazji "oddychające".
Odpowiedz
#3
Niedługo to się u nas, w Zakopanym zacznie zimowe szaleństwo. Ludzie będą przyjeżdżać na stoki i nie tylko Wink . Trudno będzie o wolny termin, ale co tam, pozapisujemy się już teraz, żeby spokojnie móc zjeżdżać. Muszę tylko sobie i dzieciom w Super Sklepie kupić odpowiednie kurtki , bo z poprzednich wyrośliśmy. Dosłownie, wszyscy Wink . No, poza mężem, ale on za to musi kupić mniejszą.
Odpowiedz
#4
Ja i moja rodzinka uwielbiamy zimę,śnieg.Uwielbiamy zimowe szaleństwo na stokach i każda wolną chwilę najchętniej spędzalibyśmy na nartach.Nie możemy się doczekać zimowych ferii,bo planujemy wypad w ukraińskie Karpaty.mam nadzieję,że uda nam się spędzić całe dwa tyg.na stoku
Odpowiedz
#5
Narty to świetna alternatywa dla bycia aktywnym zimą. Gdy tylko mogę biorę urlop i śmigam za granicę gdzie panują znakomite warunki pogodowe. Na Ukrainie byłam w tamtym roku w Bukowel. Ośrodek bardzo fajny, trasy różnorodne pod kątem trudności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Odpowiedz
#6
(30.10.2019, 20:54)Mysz napisał(a): Narty to świetna alternatywa dla bycia aktywnym zimą. Gdy tylko mogę biorę urlop i śmigam za granicę gdzie panują znakomite warunki pogodowe. Na Ukrainie byłam w tamtym roku w Bukowel. Ośrodek bardzo fajny, trasy różnorodne pod kątem trudności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
A byłaś tam samodzielnie czy ktoś to organizował? Raczej na Ukrainie wolałbym pojechać z kimś, kto zna tamtejszy rynek. Asam Bukowel wygląda ciekawie. Poszukałem filmów na YT i robi wrażenie. Z tego co doczytałem to tam jest ponad 60 km tras zjazdowych, więc na nudę nie można liczyć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(31.10.2019, 10:21)BartS napisał(a): A byłaś tam samodzielnie czy ktoś to organizował? Raczej na Ukrainie wolałbym pojechać z kimś, kto zna tamtejszy rynek. Asam Bukowel wygląda ciekawie. Poszukałem filmów na YT i robi wrażenie. Z tego co doczytałem to tam jest ponad 60 km tras zjazdowych, więc na nudę nie można liczyć.
Ja się nie nadaję do samodzielnego planowania takich wyjazdów. Mam zbyt mało czasu i nie wiedziałabym totalnie od czego zacząć. Swoje wyjazdy zawsze bukuję w warszawskim biurze podróży Wytwórni Wypraw. Jest ono świetnym organizatorem, a z wyjazdów z nimi zawsze powracam zadowolona.
Odpowiedz
#8
(31.10.2019, 22:33)Mysz napisał(a):
(31.10.2019, 10:21)BartS napisał(a): A byłaś tam samodzielnie czy ktoś to organizował? Raczej na Ukrainie wolałbym pojechać z kimś, kto zna tamtejszy rynek. Asam Bukowel wygląda ciekawie. Poszukałem filmów na YT i robi wrażenie. Z tego co doczytałem to tam jest ponad 60 km tras zjazdowych, więc na nudę nie można liczyć.
Ja się nie nadaję do samodzielnego planowania takich wyjazdów. Mam zbyt mało czasu i nie wiedziałabym totalnie od czego zacząć. Swoje wyjazdy zawsze bukuję w warszawskim biurze podróży Wytwórni Wypraw. Jest ono świetnym organizatorem, a z wyjazdów z nimi zawsze powracam zadowolona.

Nie zawsze warto wszystko robić samemu. Na niektóre wyjazdy jedziemy samodzielnie, a na niektóre z biurem. Wszystko zależy od miejsca. Na ukrainę też lepiej przez biuro. Tak myślę. Bezpieczniej. No i lepiej dojechać autobusem niż własnym samochodem, bo ich drogi są dużo gorsze niż nasze. Szkoda auta.
Odpowiedz
#9
Chcąc wyjechać na narty, dobrze jest też zainwestować w jakieś dobre buty. Ja jeżdżę regularnie i postawiłem na buty ze strony https://www.skifanatic.pl/sklep/k/buty-n...ie-atomic/. Polecam każdemu Wink
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem na takie szaleństwa na soku warto zabrać ze sobą kamerkę sportową, aby uwiecznić te niesamowite wspomnienia. Takie kamerki są dostępne na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/ za naprawdę niewielkie pieniądze, więc polecam się tam rozejrzeć Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama