Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
netia internet i tv
#1
Witajcie! Dziś chciałem poruszyć temat usług Netii, konkretnie Internetu i TV. Znajdziecie ciekawe oferty tutaj: Netia internet i TV. Ktoś już skorzystał z tego zestawienia?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Widziałem ostatnio, że wiele osób zachwalało sobie takie rozwiązanie jak tv plus internet
Odpowiedz
#3
Internet w dobrej prędkości można mieć także jeśli wybiera się ten radiowy. Jak sami się zastanawiacie nad takim rozwiązaniem to może artykuł z https://fiberlink.pl/blog/internet-radio...-wiedziec/ Wam ułatwi podjęcie decyzji. Wydaje mi się, że jeśli nie ma się w swojej okolicy możliwości wyboru technologii światłowodowej to ta radiowa jest dobrą alternatywą.
Odpowiedz
#4
Słyszałem, że jednak korzystną opcją może być nagrywarka online
Odpowiedz
#5
Chcę wam polecić https://ivel.pl/k821,sprzet-it-komponent...erowe.html to sklep gdzie macie szeroka ofertę na komponenty komputerowe, zestawy marketingowe czy systemy alarmowe dla domu i biura. Sprawdźcie jeśli takie oferty was teraz interesują.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama