Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką zmywarkę moglibyście mi polecić?
#1
Chciałabym dokonać zakupu zmywarki, jednakże zupełnie nie wiem, na wybór której się zdecydować. Słyszałam, że świetnymi opiniami cieszy się model CDIM3T623PR firmy Candy. Czy powinnam zdecydować się na jego zakup? Jest pojemna i cicha, a nie ukrywam, że strasznie mi na tych dwóch cechach zależy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
a zmywarka jakas do punktu gastronomicznego?
Odpowiedz
#3
Mam w pracy doskonałą zmywarkę winterhalter, idealnie sprawdza się w małej i dużej gastronomii, jest wydajna i oszczędna, no i jest gwarancją że będziesz miała sterylnie czyste naczynia
Odpowiedz
#4
Nawet jeśli kupicie najlepszą zmywarkę na rynku, to musicie liczyć się z tym, że czasami taki sprzęt może ulec awarii. Jeśli tak by się stało, to na stronie https://www.restartagd.pl/oferta/naprawiamy-zmywarki/ znajdzecie kontakt do firmy, która zajmuje się naprawą takich zmywarek. Polecam zajrzeć Uśmiech
Odpowiedz
#5
Mam pytanie. Chodzi o tabletki do zmywarki? Jakie stosujecie? Czy stosujecie sól i nabłyszczacz? Bo ja kupiłam zmywarkę i zastanawiam się jaki detergent kupić. Wiem że jest ich sporo w sklepach ale trafiłam na ekologiczny proszek do zmywarki DeLamark https://tarmini.pl/p/ekologiczny-proszek...-50-zmywan wyczytałam że nie zawiera szkodliwych detergentów dla zdrowia i środowiska, bo jest opracowany przez technologów. Co myślicie o nim ?
Odpowiedz
#6
Ja mam zmywarke electrolux quick select, szybko myje, ustawiam konkretny czas i zmywarka sama dopiera odpowiednie ustawienia by jak najlepiej umyć naczynia. Zużywa mało prądu i wody i nie jest głośna. Mam kuchnię z aneksem i jak coś ogladam w tv to mi nie przeszkadza
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Niezależnie od tego, na co padnie Twój wybór, przede wszystkim zadbaj o to, aby Twoja zmywarka była zawsze wykonana z najlepszych materiałów. Dzięki temu może działać przez wiele lat bez szwanku. Polecam zajrzeć na https://usterka.pl/zmywarka-jak-o-nia-db...rzystac-3/ gdzie wszystko masz fajnie i prosto rozpisane Uśmiech
Odpowiedz
#8
A propo zmywarek, ja mam taką, która ciągle się psuje, a naprawiana była już 3 razy. Szkoda mi kupować nową, bo to naprawdę dobra firma, ale nie mam czasu co chwilę z nią jeździć a już jest po gwarancji Smutny może znacie jakiś dobry punkt naprawy? znalazłam coś takiego http://agdsos.pl/? zależy mi zeby w koncu działała, z góry dzięki za odpowiedzi.
Odpowiedz
#9
Serdecznie polecam electroluxa, bardzo lubię ich sprzęty. Jeśli chodzi o zmywarkę to mam model z trzecim koszem maxi flex. Jestem zadowolona bo mam dużą rodzinę i potrzebowałam zmywarki, która to wszystko pozmywa Uśmiech
Odpowiedz
#10
Nie wiem. Myślę, że to zależy od parametrów jakie cię interesują etc.  A czy ktoś z was kojarzy może sklep sklep.puregreen.pl ? Wpadła mi tam w oko wyciskarka  i zastanawiam się czy warto tam dokonać zakupu? A skoro jesteśmy przy temacie wyposażania kuchni, to postanowiłam się was o to zapytać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama