Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komputer stacjonarny czy laptop?
#11
Nawet bym się nie zastanawiał.
Laptoip, bo uniwersalny.
I dziecko użyje, i na ogród można wyjść. Kupiłem tego: https://exactsolutions.pl/p/macbook-air-...392829580/
Wszyscy w rodzinie zadowoleni
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Moim zdaniem najlepszym wyborem jest komputer i to taki złożony od podstaw na takich częściach, jakie chcemy. Ja tak zrobiłam. Pomógł mi w tym ENTER-SERWIS. Dobrali świetne części, szybko złożyli w całość i wszystko świetnie działa już długie lata. Polecam!!!
Odpowiedz
#13
zalezy do czego ci komputer potrzebny, muzyka yt czy poprostu net i filmy to wystarczy laptop, gry to juz PC.. do tego dobra klawa i mysz np z genesisa i mozna oddac sie przyjemnosci
Odpowiedz
#14
Wszystko ma swoje plusy i minusy, powinniście sobie to przeanalizować. Ja akurat nie umiałam się zdecydować i mam zarówno komputer stacjonarny jak i laptopa. PC służy głównie do gier i to już jest maszyna z górnej półki, wszystko jest tu dobrze przemyślane. Na stronie https://ekspert.ceneo.pl/geforce-rtx-3050-specyfikacja znalazłam idealną kartę graficzną pod moje wymagania.
Odpowiedz
#15
Ja też mam jedno i drugie
Odpowiedz
#16
A skoro już mowa tutaj o komputerach, to z jakiego systemu operacyjnego korzystacie? Ja ostatnio słyszałam, że niedługo ma się pojawić najnowsza aktualizacja windows 10. Wiecie coś więcej na ten temat? Orientujecie się, co tym razem ma zostać ulepszone w tej aktualizacji? Kto z Was nie może się już jej doczekać?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
W sumie jedna i druga opcja ma swoje plusy. Bardziej trzeba taki sprzęt pod potrzeby dobierać. Teraz jakbym miała kupować to wybrałabym komputer stacjonarny https://www.sferis.pl/komputery-stacjonarne-4140 , jeden z tych na przykład. Wstępnie właśnie oglądałam z bratem, z tym że to on na razie taki zakup planuje dla córki. Głównie chodzi o szkołę, jakby znów było zdalne nauczanie.
Odpowiedz
#18
Jeśli chodzi o granie to zdecydowanie stacjonarny (np. chłodzenie) jednak na codzień używam laptopa gdyż jest Mi bardziej poręczny Uśmiech
Odpowiedz
#19
Nie ma tak naprawdę znaczenia czy to będzie laptop czy komputer stacjonarny, ważne żeby to był sprzęt wysokiej jakości, z dobrym systemem operacyjnym i antywirusem. Nie wiem z jakiego korzystacie teraz oprogramowania ale warto wiedzieć, że już niedługo do pobrania będzie windows 11 za darmo. Czytałam w sieci na ten temat właśnie, jakie zalety ma nowy system, jakie ulepszenia od windows 10 przygotował dla nas Microsoft.
Odpowiedz
#20
Zdecydowanie lato

___
ogrzewanie kościoła
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama