Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosa i prace ogrodowe
#1
jesien zbliza sie malymi krokami, chcialem zrobic porzadki w ogrodzie, pokosic trawe, ale padla mi kosa. jaka mozecie polecic mi na juz kose akumulatorowa? z mojej ostatniej jestem srednio zadowolony, dlatego poczytam wasze opinie o waszych modelach. i oczywisce jeszcze jedno wazne pytanie, gdzie je kupiliscie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moj znajomy zamawial teraz spalinowke i części do kos spalinowych online u producenta. Moze przejrzyj sobie ich oferte - maja tez inne elektronarzedzia wsrod asortymentu
Odpowiedz
#3
Zgadzam się, narzędzia akumulatorowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, nie trzeba się martwić o kable i przedłużacze ani o mieszanie benzyny i oleju, do czego osobiście nie mam nerwów ani zdolności Wink Tylko najlepiej stawiać na produkty renomowanych firm, dzięki temu będzie możliwe korzystanie z jednego akumulatora na różnych urządzeniach. Tak jest na przykład w przypadku pilarek Stihl i innych narzędzi. Tutaj https://e-pila.com/15-pilarki-akumulatorowe można się zapoznać z modelami.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem, jeśli planujecie zakup porządnych frezarek i innych elektronarzędzi, warto skontaktować się ze specjalistami. Sklep https://msv24.pl/ wydaje się mieć interesujący wybór, więc może warto podjąć rozmowę z nimi. Kto wie, może znajdziecie coś, co przypadnie wam do gustu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama