Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sortowanie śmieci
#1
Cześć wszystkim,

Przychodzę dzisiaj do Was z tematem sortowania śmieci, czy robicie to regularnie i dbacie o nasze środowisko?
Znalazłem na stronie https://silvermeble.com.pl/ ciekawe urządzenia takie jak sortowniki do śmieci, które chcę kupić i natchnęło mnie żeby napisać wątek i podpytać Was czy faktycznie warto to robić. Co możecie powiedzieć mi na ten temat? 
Pozdrawiam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oczywiście, że tak, trzeba zacząć od siebie, by móc później pouczać innych, jak dbać o planetę. Widzę, jak w okolicznej firmie nie dbają o segregowanie śmieci, a przecież można zainwestować w maszyny, na przykład w prasę do kartonu. Widziałam taki sprzęt tutaj https://ecobalers.com/. Co myślicie o takich rozwiązaniach?
Odpowiedz
#3
Szczerze mówiąc elektrośmieci to ogromny problem. Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci się ich pozbyć, to powinieneś zajrzeć na stronę odbiorydomowe.pl Myślę, że warto im zaufać, ponieważ mają duże doświadczenie w tej branży. Wypełnij formularz na ich stronie, a na pewno otrzymasz odpowiedź.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama