Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do faktur - z jakiego korzystacie?
#1
Przychodzę do Was z pytaniem, czy możecie powiedzieć mi coś więcej jaki program do fakturowania warto sprawdzić i jednocześnie z jakiego sami korzystacie w swoim biznesie aktualnie na rok 2023. Będę ogromnie wdzięczny za informacje, bo naprawdę nie wiem w jakim kierunku warto będzie pójść aby mieć jak najmniej problemów technicznych. Pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W mojej opinii zdecydowanie wart tutaj skupić więcej uwagi na wybór programu Faktura VAT 2023 Stadard co do którego można wypowiedzieć się w pełni pozytywnie, szukając przede wszystkim skutecznego programu do fakturowania. Przede wszystkim stabilnie działa, ma szereg rozbudowanych funkcji i też nie było trudów z jego ogarnięciem. Najlepiej będzie jeśli po prostu zajrzycie tutaj https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ zapoznacie się z całym zakresem w jakim jest w stanie pomóc. No i oczywiście przetestuj go sobie przez miesiąc za darmo zanim podejmiesz ostateczną decyzję.
Odpowiedz
#3
W zakresie fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak jednymi z ciekawszych są zdecydowanie Faktura VAT Standard, czy też PRO. Sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Dlatego warto zajrzeć na ich stronę internetową, wszystko poczytać i jednocześnie porozmawiać, aby podjąć jak najlepszą decyzję dla swojego biznesu.
Odpowiedz
#4
To super, chętnie go sobie w takim razie sprawdzę. Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszy rozwój tematu!
Odpowiedz
#5
Co prawda są na rynku dostępne najróżniejsze programy fakturowanie, ale według mnie Intaxo w szczególności zasługuje tutaj na wyróżnienie. Chociażby dlatego, że wszystko odbywa się tutaj automatycznie. Nawet możliwe jest wystawiania dokumentów w różnych językach, jak i walutach. Wszystko automatycznie jest przeliczane, także fajnie…. Ja właśnie niedługo otwieram firmę i planuję też postawić na to oprogramowanie.
Odpowiedz
#6
Prowadząc firmę transportową chyba najlepiej zdecydować się na moduły rozliczeniowe dla pracowników delegowanych - jak uważacie? Taką ofertę znalazłem ostatnio na https://vtsproject.pl/ - świetną opcją jest to, że działa na podstawie aplikacji webowej Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My planujemy w przyszłym roku przejść na oprogramowanie od comarchu i znalazłam taką firmę https://www.gecos.pl która nam w tym pomoże. Mam nadzieję, że pracownicy łatwo przejdą na nowe programy i nie będzie to dla nich zbyt uciążliwe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama