Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca poza granicami Polski - gdzie i jak szukać ?
#1
Hej wszystkim! do tej pory zawsze pracowałam w kraju i kompletnie nie wiem jak się zab rać za poszukiwanie zajęcia za granica. Gdzie, jak ? z góry dzięki za wszystkie wskazówki Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
jeśli nie masz wśród swoich znajomych nikogo, kto mógłby Ci pomóc w szukaniu pracy za granicą to chyba najrozsądniej będzie zgłosić się do dobrej agencji pracy.
Odpowiedz
#3
Też jestem za tym rozwiązaniem. Nie wiem konkretnie jakiego zajęcia szukasz ale spróbuj kontaktu z Symeon. oni zatrudniają m.in opiekunki osób starszych w Niemczech ale nie tylko Uśmiech
Odpowiedz
#4
Myślę, że w naszym kraju też można dobrze zarobić i wcale nie trzeba wyjeżdżać za granice. Warto sprawdzić przed podjęciem pracy czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe. To zawsze motywuje pracowników a i pracodawca dobrze na tym wyjdzie. Tutaj: https://6krokow.pl/-dlaczego-warto-inwes...acownikow/ możecie znaleźć informacje na temat takich benefitów i dlaczego warto w nie inwestować.
Odpowiedz
#5
wow, bardzo dziękuje za tak szybki odzew i pomoc Uśmiech na początek szukam czegoś sezonowego by sprawdzić się w nowej sytuacji Uśmiech
Odpowiedz
#6
no to w Symeon mają też wiele ofert pracy tymczasowej w róznych państwach UE. Najlepiej się z nimi skontaktuj, na pewno zaproponują Ci coś fajnego Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Także jakiś czas temu nad takimi kwestiami się zastanawiałem i na dzień dzisiejszy wiem dokładnie, że niezwykle ważną sprawą jest to aby właśnie znać takie miejsca. Od siebie mogę każdemu polecić na pewno świetną stronę https://www.globelus.pl/ gdzie każdy zainteresowany powinien znaleźć takie oferty pracy jakie go interesują.
Odpowiedz
#8
wielkie dzięki za pomoc Uśmiech na pewno się z nimi skontaktuje, zamierzam wyjechać pewnie jakoś tak na wiosnę, ewentualnie bliżej lata, podejrzewam, ze wtedy tych ofert pracy sezonowej będzie znacznie więcej.
Odpowiedz
#9
Już teraz coś by się fajnego znalazło a przed sezonem to pewnie będziesz w stanie wybierać spośród wielu ofert Uśmiech koniecznie daj znać za jakis czas co tam się udało załatwić w tym temacie Uśmiech
Odpowiedz
#10
Na pewno zagranicą można liczyć na lepsze zarobki. Zajrzyj na stronę https://mesoworks.com/ - poszukują budowlańców do swojego zespołu na projekty w Belgii i Holandii. Możesz oczekiwać przyzwoitego wynagrodzenia i szybkich płatności, a dodatkowo są godnym zaufania partnerem biznesowym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama