Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odzież w góry
#1
Wybieramy się ekipą na babią górę, zastanawiamy się czy oprócz butów coś jeszcze profesjonalnego trzeba kupić, jak myślicie? Kurtka? odziez termoaktywna?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No przede wszystkim odpowiednia kurtka, w górach nigdy nie wiadomo, z upałów nagle może sie zrobić ulewa i burza, więc odpowiednie odzienie https://www.e-horyzont.pl/mezczyzna/kurtki-meskie.html jest mega istotne
Odpowiedz
#3
Sprawa naszego ubioru podczas wycieczek górskich jest bardzo ważna. Przekonał się o tym niejeden turysta, najczęściej niestety z powodu złego doboru odzieży i wyposażenia. Dlatego proponuję byście przeczytali ten rzetelnie napisany artykuł https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,wyc...37585.html . Dowiedziałam się z niego o kijkach trekkingowych. Myślę, że przy najbliższej okazji wycieczki górskiej własnie z takich kijków skorzystam. Dzięki nim odciążamy stawy kolanowe i kręgosłup, co znacząco wpływa na komfort turystyki górskiej i nie tylko. Takie kijki chronią również przed upadkiem.
Odpowiedz
#4
Jak wakacje, czy krótsze wycieczki się szykują to polecam fajny sklep kurtki pit bull znajdziesz tam bogaty asortyment jeśli chodzi o odzież i sprzęty turystyczne. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Polecam bo teraz wyprzedaż do-70%.
Odpowiedz
#5
Często podróżujecie? Jeżeli tak to na pewno porządne buty, kurtka świetnie się sprawdzą. Warto będzie zainwestować może już w coś droższego i mieć to na wiele lat. Ja to raczej preferuje wycieczki zagraniczne. Zamiast gór wole wypoczynek na plaży, relaksowanie się i po prostu nic nie robienie. Jeżeli chodzi o takie podróżowanie to oczywiście stawiamy najczęściej na podróż samolotem. W moim przypadku najlepiej sprawdza się lotnisko we Wrocławiu bo mam je najbliżej. Wyłącznie stąd szukam tanich połączeń lotniczych.
Odpowiedz
#6
A jakie w takim razie macie te buty? mam nadzieję, że porządne buty wysokogórskie. Pamiętam swoje pierwsze wyprawy. Miało nie być śniegu, każdy zapewniał że trekkingowe obuwie będzie ok. A na szczycie śnieg po kolana i wracało się w przemoczonych butach. Tylko wysokogórskie! Na https://idymy.pl/buty-wysokogorskie-porownanie/macie dokładne porównanie które najlepiej się sprawdzą do tego celu, po które sięgnąć. Moim zdaniem to jest najlepszy blog i jak szukać porad co do sprzętu to tylko w tym miejscu. Ja tą stronę bardzo lubię i często czytam porady, relacje z wypraw.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Najlepiej takie trekkingowe. Nie myślcie sobie, że wybierzecie się w klapeczkach albo szpilkach, no ogólnie w byle czym w gry się nie idzie. ważne są dobre buty, spodnie, bluza, itp. Ja sporo rzeczy kupiłam sobie w serwisie ogłoszeniowym Pricelesso.pl, tutaj: https://www.pricelesso.pl/turystyka-trekking,list.html . Oni mają super oferty, a ceny są często do negocjacji, co jest super sprawą. Ja nowe ubrania kupiłam tam w bardzo dobrych cenach, polecam serdecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama