Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w uniwersum holograficznym
Księga Rodzaju 25,27-30

"A gdy chłopcy wyrośli, Ezaw był mężem biegłym w myślistwie i żył na stepie" Czyli a gdy dwóch chłopców, potomków danych od Wszechmogącego Boga. Wyszło z łona Rebeki, to rozpoczęły się oddziaływania informacyjne, i dwóch chłopców, braci bliźniaków wyrosło na mężczyzn - funkcjonalnie ukształtowanych zewnętrznie i wewnętrznie do rozmnażania się, rodzajów informacji w formie energetycznej we wszechinformacji ze wszechinformacją. Ezaw pierworodny potomek był mężczyzną biegłym w łowieniu zwierząt, i życie myśliwego prowadził na stepie "Jakub zaś był mężem spokojnym, mieszkającym w namiotach" Czyli Jakub, brat Ezawa natomiast był mężczyzną, spokojnego domowego życia, pomagając w domu i w zagrodzie "Izaak miłował Ezawa, bo lubił dziczyznę, Rebeka natomiast kochała Jakuba" Czyli Izaak i Rebeka podzieleni w miłowaniu i kochaniu dwóch potomków, braci bliźniaków danych od Wszechmogącego Boga. A wszelkie podziały prowadzą do konfliktów, dramatów i śmierci. "Pewnego razu przyrządził Jakub potrawę, a Ezaw przyszedł zmęczony z pola" Czyli pewnego dnia przyrządził Jakub potrawę z czerwonej soczewicy, a Ezaw brat Jakuba przyszedł do domu zmęczony pracą w polu "Rzekł wtedy Ezaw: Daj mi, proszę, skosztować nieco tej oto czerwonej potrawy, bo jestem zmęczony" Czyli rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Ezawa do Jakuba: Daj mi, proszę, skosztować nieco tej oto czerwonej potrawy z soczewicy, bo jestem zmęczony i głodny, bo przyszedłem z pola "Dlatego nazwano go Edom" Czyli dlatego nazwano Ezawa Edom, bo gdy Ezaw stał się mężczyzną, to jego ruda barwa owłosienia, stała się czerwona, jak czerwona soczewica i czerwone góry Seir (Rdz,25,27-30) 
I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Księga Rodzaju 9,24-29 - przez dominat007 - 19.05.2020, 15:49
Księga Rodzaju 24,9-11 - przez dominat007 - 27.01.2021, 17:43
Księga Rodzaju 24,49-52 - przez dominat007 - 04.03.2021, 18:00
Księga Rodzaju 24,64-67 - przez dominat007 - 15.03.2021, 18:29
Księga Rodzaju 25,1-5 - przez dominat007 - 18.03.2021, 18:10
RE: Instrukcja życia w uniwersum holograficznym - przez dominat007 - 09.04.2021, 17:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama