Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E papieros/Tab shot
#1
Witam, kieruje moje pytanie do użytkowników e papierosów, ktoś może z was słyszał o tym produkcie albo z niego korzystał? Pojawił się ostatnio u mnie w vape shopie a jestem trochę do tyłu z tymi nowościami.[Obrazek: tab-shot-200mg-10ml_optimized.jpg]
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jest to shot nikotynowy w tabletkach, działa to w ten sposób że wystarczy rozpuścić 1 kapsułkę w 1ml wody i połączyć z premixem czy tam liquidem. Teraz jest to na czasie bo jest o połowę tańsze od zwykłych shotów. Ponad to jako iż jest to tabletka a nie ciecz to nie psuje smaku olejków. Sam tego używam i jestem zadowolony.
Odpowiedz
#3
Nie sięgam ani po e ani po zwykłą papierosy i cieszę się że jestem wolny od tego nałogu.

______________________________
https://www.lektor.edu.pl/kto-musi-prowa...siegowosc/
Odpowiedz
#4
Skoro temat jest związazny z papierosami to ja widziałem u nas na forum kilka pytań odnośnie tego jak sprawić, żeby tradycyjne papierosy stały się mentolowymi. Jest bardzo fajne alternatywne rozwiązanie, takie jak krople aromatyzujące NL Filters z tego co zauważyłem coraz bardziej popularne na naszym polskim rynku, dlatego zachęcam do sprawdzania Wink
Odpowiedz
#5
Widziałam niedawno - https://nexus.cool/aktualnosci-nexus/wkl...dow-nexus/ jeśli chodzi o heets smaki, to ciężko znaleźć coś bardziej oryginalnego, zastanawiam się jakie papierosy tego typu palicie. Bardzo do gustu przypadł mi wkład, który ma przyjemną miętową bryzę, z powodzeniem może zastąpić tradycyjne papierosy, nawet te o podobnym aromacie.
Odpowiedz
#6
Od czasu do czas zapalę sobie i taką fajkę, jednak na co dzień preferuje jednak skręcane papierosy. Najlepiej zamawiać taki tytoń ze sprawdzonego źródła, ja zazwyczaj kupuje ze strony https://tytonpapierosowy.pl Mają mega duży wybór!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama