Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedzenie na mieście
#1
Ja staram się ograniczyć fast foody. Uwielbiam pizzę i jest mi ciężko-zdecydowałam się ostatnio na wege pizzę z Party Pizza, tak, żeby iść na kompromis Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A czy kojarzycie może tą pizzerię z Poznania http://frontiera.pl/ ? Pytam, bo koleżanki koniecznie chcą mnie tam wyciągnąć, gdy przyjadę do nich w odwiedziny, ponieważ twierdzą, że jest tam super jedzenie.
Odpowiedz
#3
Nie jestem zwolennikiem klasycznego fast-foodu, czyli tuczących dań nafaszerowanych chemią, ale można całkiem podobne, szybkie jedzonko przygotować w zdrowy sposób, używając wartościowych składników. Istotny jest też sprzęt niezbędny do przygotowywania czy podgrzewania jedzonka, dzięki któremu da się przyrządzić przekąski bez nadmiaru tłuszczu lub nawet z całkowitym pominięciem jego użycia. W ofercie https://galeriagastro.pl/fast-food-c-76.html taki sprzęt widziałem , np. beztłuszczowe frytkownice lub podgrzewacze z powłoką do której nic nie przywiera. Sądzę że nie tylko w domowej kuchni coś takiego się przyda ale i w barach szybkiej obsługi- po to aby potrawy były zarówno zdrowsze jak i sprawnie serwowane.
Odpowiedz
#4
Nie jestem za tym, by żywić się w fast foodach. Takie właśnie żywienie doprowadziło do mojej nadwagi. Przyznaję, że było smacznie, ale czy zdrowo? Mniemam, że niezbyt zdrowo. Niestety czasem charakter pracy wymusza na nas pewne zachowania, przyzwyczajenia. Jeśli więc są dni w tygodniu, kiedy nie mogę zjeść w domu, niech moje przekąski będą smaczne i zdrowe. Wierzcie mi, że jedno nie wyklucza drugiego. Zobaczcie tutaj https://ebakalland.pl/vending.html . To przekąski ogólnie dostępne w automatach vendingowych, czyli otrzymacie je w urzędach, szkołach, w ulicznych automatach, w centrach handlowych. Nie ma problemu z dostaniem ich. Firma Bakalland dba, by ich produkty były zdrowe oraz by po ich zjedzeniu nie popadać w nadwagę. Osobiście nie przywiązywałam długi czas do tego wagi. To był błąd. Lepiej zjeść taką zdrową przekąskę niż pakować w siebie jedzenie z fast foodów. Nawet będąc w domu sięgam po suszone owoce, względnie po pyszne orzechy laskowe. Po zjedzeniu ich nie jestem ociężała, no i nie przybywa mi na wadze.
Odpowiedz
#5
(09.01.2020, 19:49)kontroler napisał(a): Nie jestem za tym, by żywić się w fast foodach. Takie właśnie żywienie doprowadziło do mojej nadwagi. Przyznaję, że było smacznie, ale czy zdrowo? Mniemam, że niezbyt zdrowo. Niestety czasem charakter pracy wymusza na nas pewne zachowania, przyzwyczajenia. Jeśli więc są dni w tygodniu, kiedy nie mogę zjeść w domu, niech moje przekąski będą smaczne i zdrowe. Wierzcie mi, że jedno nie wyklucza drugiego. To przekąski ogólnie dostępne w automatach vendingowych, czyli otrzymacie je w urzędach, szkołach, w ulicznych automatach, w centrach handlowych. Nie ma problemu z dostaniem ich. Firma Bakalland dba, by ich produkty były zdrowe oraz by po ich zjedzeniu nie popadać w nadwagę. Osobiście nie przywiązywałam długi czas do tego wagi. To był błąd. Lepiej zjeść taką zdrową przekąskę niż pakować w siebie jedzenie z fast foodów. Nawet będąc w domu sięgam po suszone owoce, względnie po pyszne orzechy laskowe. Po zjedzeniu ich nie jestem ociężała, no i nie przybywa mi na wadze.

Szkoda tylko, że w tych Twoich przekąskach jest olej palmowy, mnóstwo cukru, emulgatorów i innych składników typu E-... Uśmiech
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#6
Żeby poznać knajpy w mieście, raz w miesiącu idziemy z dziewczyną zjeść na mieście
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie jadam na mieście - zdecydowana większość restauracji oferuje dania, które są tłuste i niezdrowe. Zdecydowanie lepiej samodzielnie przygotowywać sobie posiłki. Ja, uwielbiam kulinarne eksperymenty. Regularnie przez to zaglądam na tą stronę internetową: https://najlepszewkuchni.pl/przepis/*/ w poszukiwaniu nowych inspiracji.
Odpowiedz
#8
Nie wszystkie restauracje oferują niezdrowe jedzenie. Np. Restauracja Instalacje art Bisto w Warszawie oferuje nawet jedzenie vege i do tego bardzo dobre w smaku i zdrowe. Widocznie nie spotkałaś jeszcze takiej restauracjiUśmiech
Odpowiedz
#9
Czasem warto wybrać się do restauracji, by oderwać się od codzienności i codziennych problemów. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli cenicie sobie wyjątkowe klimaty, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://grillsolo.pl/restauracja/ Ta restauracja w Sandomierzu na mnie za każdym razem robi duże wrażenie, dlatego też śmiało mogę Wam polecić, byście tam zajrzeli przy najbliższej okazji. Jeśli jeszcze nie zatrzymywaliście się tam, to koniecznie powinniście wziać to pod uwagę Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jeżeli chodzi o fajne restauracje to warto zerknąć tutaj https://naskrajnej.pl/przyjecia-okolicznosciowe/. Maja naprawdę świetne jedzenie, można tam zorganizować ładne przyjecia bo sala jest piękna. A do tego wszystkiego bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Warto zerknąć bo to fajny lokal.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama