Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma kurierska
#1
Kupiłam ostatnio bardzo fajny i elegancki zestaw kawowo-obiadowy oraz komplet garnków, i chcę go wysłać siostrze. która mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiam się jaki rodzaj wysyłki wybrać. Lepiej pocztą czy raczej kurierem? Nie wiem jak długo paczka będzie szła pocztą, a poza tym wydaje mi się że pewniejsze chyba będzie kurierem (powinna wtedy dojść w całości). Mam mieszane uczucia. gdyż każdy doradza mi inaczej. Może ktoś z Was korzystał z usług firmy kurierskiej i wysyłał paczkę za granicę i podpowie mi jak to się odbywa
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hej. Jeśli zamierzasz wysyłać za granicę tak delikatne rzeczy jak komplet, to rzeczywiście wybór kuriera jest bardzo ważny, wiadomo nikt by nie chciał takiej firmy że albo paczki giną, ceny są z kosmosu, albo termin dostawy jest bardzo długi a co najgorsze paczka zostanie zniszczona, uszkodzona. Rzeczywiście o bezpieczeństwo paczki musisz ty zadbać, dobrze zapakować, zabezpieczyć w środku. Jeśli chodzi o firmę to może sama sobie sprawdź ofertę w necie , jest ranking kurierów czy brokerów.
Odpowiedz
#3
Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale wybór kuriera jest na prawdę ważny, i trzeba zwracać na szczegóły. I moim zdaniem warto najpierw przeszukać oferty ale w rankingach firm kurierskich. Tam na pewno znajdziesz wszystkie firmy które są w najwyższej pozycji. Przejrzyj cennik, regulamin. Jeśli już się zdecydujesz to na stronie głównej podajesz co i gdzie zamierzasz wysłać, czyli kraj nadania i doręczenia, rodzaj przesyłki, jej wymiary kształt i wagę. Myślę że wtedy po dokładnym podaniu wszystkiego, dowiesz się też jaki jest koszt takiej przesyłki.
Odpowiedz
#4
Z pocztą to różnie bywa, bo nie zawsze moje przesyłki dochodziły za jej pośrednictwem w idealnym stanie. Dlatego, gdy mam komuś coś przesłać to korzystam z usług rzetelnej firmy kurierskiej, jaką jest Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Nawet mają opcje transportu do Anglii i Niemiec, co czasami także mi się przydaje. Cały opis procedury transportowej znajdziesz na ich stronie. Nie jest ona wcale skomplikowana.
Odpowiedz
#5
A kto z was korzysta z usług tej firmy kurierskiej https://www.europaczka.pl/cennik-niemcy/ ? Właśnie przypadkiem wpadałam na ich stronę i zapoznałam się z atrakcyjnym cennikiem. Dowiedziała się, że firma jest rzetelna, że dba o to żeby  przesyłka do klientów trafiła w nienaruszonym stanie. Myślę, że ich oferta jest godna uwagi.
Odpowiedz
#6
Ja korzystam jedynie z tych najpopularniejszych firm kurierskich. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nie wiem jak wy, ja lubię mieć wybór żeby sobie najlepszą dla mnie opcję wybrać. Dlatego korzystam z brokera Sendit, gdzie sama właśnie decyduję o kurierze, przez którego chcę wysłać daną przesyłkę. Wcześniej oczywiście sobie koszty porównuję. Super sprawa wam powiem, wyceniam paczkę, nadaję online i w ten sposób oszczędzam i czas i kasę przy okazji.
Odpowiedz
#8
Tych firm kurierskich jest teraz całkiem sporo, ale zdarza się niestety, że rzeczy które chcemy zamówić sobie z jakiegoś zagranicznego sklepu, nie są dostarczane do Polski. Jest jednak rozwiązanie tego problemu, o którym więcej poczytać możecie na https://www.eshopwedrop.pl/. Zamawiacie daną rzecz do magazynu firmy znajdującego się w kraju, z którego chcecie coś kupić, ta rzecz następnie dostarczana jest do Polski, a finalnie trafia oczywiście do Was. Nie ma więc problemu, by kupić coś choćby z UK, Niemczech, czy nawet USA.

Wstydniś
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#9
Kurierów to ja zawsze zamawiam tutaj https://www.fastpost.pl/ na tej stronie. Szybko i wygodnie się zamawia, pomagają jak nie wiecie jak poprawnie zapakować paczkę. Przyjmują nawet nietypowe gabaryty. No i cena fajna.
Odpowiedz
#10
Ja też wysyłałam paczkę siostrze do Wielkiej Brytanii. Jeśli chodzi o Twój przypadek to lepiej wysłać kurierem. Ja korzystam z usług platformy: https://tanikurier.my-free.website/ która skupia w sobie najpopularniejsze firmy kurierskie na całym świecie. Dzięki temu system sam wybiera cenowo najkorzystniejsze rozwiązanie. Super strona, polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama