Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kryptowaluty to przyszłosć?
#1
Myślicie, ze kryptowaluty to nasza przyszłość? Że opłaca sie w to inwestować? Bo zauwazyłam, ze stały sie one ostatnio bardzo popularne i wiele osób interesują najlepsze portfele bitcoin 2019 https://tokeneo.com/news/pl/jak-zalozyc-...l-bitcoin/  . Chyba warto iść z duchem czasu i być dobrze zorientowanym. 
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
No jest to stosunkowo świeża sprawa, wiec nie każdy jeszcze przywykł do kryptowalut. Ciężko powiedziec czy to przyszłosc, może jakąs dalsza ewentualnie Wink. Też się zaciekawiłam tematem kryptowlaut po przeczytaniu artykułu o CloudToken z http://kryptoman.pl/cloudtoken/ .
Odpowiedz
#3
Myślę, że tak. Ale jakoś ja chyba wolę odkładać w ppk https://www.mojeppk.pl/ . Przynajmniej będę miała dopłaty od państwa i pracodawcy no i oszczędzanie w taki sposób jest dla mnie bardziej przyszłościowy
Odpowiedz
#4
Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy w jakim momencie konkretny rodzaj kryptowaluty przyniesie zyski w różnicy kursu. Trzeba na bieżąco śledzić jak najwięcej informacji na takich stronach,  http://btcpotrfel.pl/ jeśli będziemy mieli do tego odpowiednio dużo szczęścia może uda się coś zarobić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości