Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadbany rower
#1
Na pewno każdy z was, który kupił już profesjonalny rower chce o niego odpowiednio dbać. Zastanawialiście się kiedyś , jak wyczyścić odpowiednio łańcuch ? Ja czytałam ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/pora...h_rowerowy   i dzieki temu wielu rzeczy sie dowiedziałam. A nie odpowiednie dbanie o sprzęt moze tylko zaszkodzić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli chcesz, aby Twój rower był sprawny i zadbany, to koniecznie zadbaj również o to, żeby były w nim sprawne manetki. Najlepiej zobacz sobie tutaj ofertę takich manetek rowerowych, kto wie, może warto byłoby wymienić stare manetki na nowe?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama