Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie na jakichś instrumentach muzycznych
#11
Nie ukrywam, że mi ogromną radość sprawia czytanie książek i granie na instrumentach muzycznych. Swoje pierwsze ukulele udało mi się zamówić całkiem dobrej cenie na stronie tego sklepu https://www.musicexpress.pl  jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A gram, gram.... Nawet teraz otwieram ze znajomymi zespół, dlatego też szukamy odpowiedniego miejsca na próby, bo nie mamy gdzie ćwiczyć. Właśnie znalazłam sale prób Dźwiękówa i zastanawiam się nad ich ofertami, bo nawet jest u nich możliwość nagrywanie prób.
Odpowiedz
#13
Oczywiście, że tak. Nauka na pianinie to moja pasja Uśmiech Nawet myślę o zakupie nowego, tym razem cyfrowego pianina. W oko wpadła mi oferta https://www.musicaudio.pl/pianina-cyfrowe/ ze względu na bogaty asortyment i przystępne ceny. Czy ktoś z was, miał już okazję kupować u nich instrumenty muzyczne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama