Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
własna firma
#11
Mi się od dawna marzy własna firma tylko że zastanawiam się jaką otworzyć. Niedawno czytałam o tym, żepunkt kurierski na zasadach franczyzy może generować naprawdę fajne zyski więc może właśnie w tym kierunku pójdę
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A tutaj https://owocewpracy.pl/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o owoce pracy. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Mają wiele różnych ciekawych ofert do wyboru. Poza tym ważne jest to, aby stawiać na jakość i profesjonalne rozwiązania.
Odpowiedz
#13
Zastanawiasz się nad szkoleniami w swojej firmie ? jest to jedna z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć .Takie szkolenia coaching dadzą ogromne korzyści dla Twojego biznesu. Im lepszych i bardziej kreatywnych specjalistów zatrudniasz, tym Twoja szansa na osiągnięcie sukcesu biznesowego jest większa- Dalego warto !
Odpowiedz
#14
Jeżeli posiadacie własną firmę to nie zapominajcie także o formalnościach, które są niezbędne przy prowadzeniu swojego biznesu. Poczytajcie o takiej opcji jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ . To może się w różnych sytuacjach przydać.
Odpowiedz
#15
Z pewnością prowadzicie w firmie rejestr urlopów , skoro zatrudniacie w niej pracowników. Prowadzenie takiego rejestru ręcznie zabiera sporo czasu, więc warto przerzucić się na wersję elektroniczną. Tutaj warto sprawdzić sobie programy do obiegu dokumentów, które mogą coś takiego zaoferować.
Odpowiedz
#16
Udało mi się znaleźć fantastyczną firmę, gdzie kupicie pudełka i kartony personalizowane. Moim zdaniem to idealne rozwiązanie dla każdego kto wysyła przez internet swoje produkty i może dzięki temu umieścić na przykład logo na pudełku. Znajdziecie ich tutaj: https://e-hurtownia-opakowan.pl/klapowe-c30 .Jeśli szukaliście takiej firmy to warto do nich zajrzeć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja też działam w biznesie i to dzięki KobietyPro, bardzo mnie zmotywowały i nauczyły jak prowadzić swoją działalność.
Odpowiedz
#18
https://hamilton.com.pl/oferta/kontrola-...c-drzewny/ jest niezależną jednostką kontrolną zapewniającą pełen zakres czynności kontrolnych i inspekcyjnych dla przedsiębiorstw wykorzystujących drewno i surowiec drzewny do celów technologicznych, energetycznych lub zajmujących się jego obrotem. Wieloletnie doświadczenie w baraży drzewnej sprawia, że oferują profesjonalny serwis indywidualnie dostosowany do potrzeb Klientów.
Odpowiedz
#19
Na pewno warto zadbać przede wszystkim o księgowość, która generuje wiele problemów oraz zadań. Dlatego jeżeli zastanawiacie się nad takimi rozwiązaniami, jak faktura elektroniczna to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Primesoft którzy mają w ofercie już bardzo dobrze przygotowane rozwiązania w zakresie zarządzania i elektronicznego obiegu i archiwizowania dokumentów, workflow|DMS, zarządzania wydrukami, zarządzania procesami biznesowymi BPM. Pozdrawiam serdecznie i jak najlepszych wyborów dla swojego biznesu życzę!
Odpowiedz
#20
Według mnie w przypadku spraw związanych z księgowością oraz rachunkowością warto zdecydować się na usługi ekspertów. Dlatego polecam Wam sprawdzić usługi biura rachunkowego GRIMP, które specjalizuje się m.in. w outsourcing księgowości .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama