Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁZS, co polecicie?
#1
Miałam duży probelm z przetłuszczającymi się włosami. Postanowiłam pójść do lekarza i diagnoza mnie zmroziła - łojotokowe zapalenie skóry. Dostałam jakieś leki, ale czy jest coś jeszcze dzięki czemu mogę przyspieszyć ich działanie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ŁZS to nieciekawa diagnoza, ale da się z nią żyć. Mój komfort życia poprawił się dzięki regularnemu stosowaniu szamponu Ducray Kelual DS.
Odpowiedz
#3
Ooo. A gdzie można kupić taki szampon?? Skoro Ci pomógł, chętnie go wypróbuję
Odpowiedz
#4
Ja go kupiłam w aptece, był w przyzwoitej cenie, wiec długo się nad nim nie zastanawiałam. Dobrze się pieni, ładnie pachnie, jest wydajny. Dla mnie okazał się wręcz zbawieniem.
Odpowiedz
#5
Dzięki! Na pewno go kupię, widzę że ma dobry skład. Aż dziwne, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałam.
Odpowiedz
#6
Niektórych objawów zdecydowanie nie należy lekceważyć. Warto od razu wybrać się do specjalisty, który rozwieje nasze ewentualne wątpliwości. Oczywiście czasami można spróbować podjąć samodzielnie jakieś działania, ale na pewno należy podejść do tego ostrożnie. Moja dobra znajoma ma problem z łojotokiem. Szukała porad w wielu miejscach i najwięcej wiedzy uzyskała między innymi z internetu Wink Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/lojotok-co...85547.html znajdziecie konkretny wpis dotyczący objaw łojotoku oraz wskazówki jak z nim walczyć.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama