Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamawianie pizzy
#1
W jakich miejscach zawyczaj zamawiacie pizze? Nasza rodzina próbowała już pizze z kilku miejsc i dla nas nr jeden jest Party Pizza we Wrocławiu. Samczna, nie trzeba długo czekać i wiem, że przygotowana jest ze świeżych produktów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja nauczyłem się samemu robić taką pizzę, jest naprawdę smaczna i przynajmniej wiem co jem. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#3
Lubię dobrą pizzę, ale prawdę mówiąc trochę mi się przejadła. Jeśli wybieram się do restauracji wolę zamówić coś bardziej oryginalnego, np. specjały lokalnej kuchni. Niestety nie w każdym lokalu można trafić na takie menu, a szkoda, bo moim zdaniem to podwyższa atrakcyjność biznesu gastronomicznego. Świetne dania jadłem np. podczas urlopu spędzonego w Pszczynie, w restauracji Styl 70, inspirowane właśnie regionalną kuchnią, oparte przede wszystkim na polskich składnikach, polecam zobaczyć menu http://restauracjastyl70.pl/ . Bardzo zaskakujące było dla mnie m.in. połączenie dorsza z kaszą gryczaną i jarmużem a placki ziemniaczane z leśnymi grzybami i wędzonym serem to po prostu bomba.
Odpowiedz
#4
Co do tego rodzaju dań, to jak dla mnie jednym z lepszych miejsc oferujących pizzę jest pizzeria Warszawa Białołęka - Szkutnia. Bywam tam dość regularnie i zawsze jestem pod wrażeniem smaku włoskiej pizzy.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#5
Czy nie lepiej np. zamówić sushi- http://www.oto-sushi.pl ? Jest zdrowsze i dużo lepsze od pizzy.
Odpowiedz
#6
Sushi jest dość drogie, nie to co np. samodzielne przynitowywanie dań. Ja np. chętnie włączam do diety jarmuż, bo wiem, że jest super zdrowy. Tutaj jest ciekawy artykuł: jarmuż właściwości: https://vitamoc.pl/blog/przepisy/jarmuz-...i-przepisy Przyznam, że najpierw byłam sceptyczna co do tego warzywa (np. masowanie jarmużu, czy ja wyglądam jak wariatka?), ale mam nadzieję, że się przekonam jeszcze do niego!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Pyszne.pl lub restauracji i pizzerii którzy są w pobliżu.
Odpowiedz
#8
W moim miastu są tylko jedna pizzeria to Pizzeria w Ratuszu. Bardzo smaczna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama