Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd ze znajomymi
#1
Hej, chciałabym zaproponować grupie moich znajomych wyjazd na wspólny urlop. Myślałam o Mazurach i Gościńcu Wierzbowianka. Podobno to duży, przestronny dom, który ma wiele atrakcji np. jacuzzi. Co myślicie? Był ktoś z Was tam?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja polecam też Bielawe w górach Stołowych Uśmiech
Odpowiedz
#3
(05.01.2022, 13:57)Lola42 napisał(a): Hej, chciałabym zaproponować grupie moich znajomych wyjazd na wspólny urlop. Myślałam o Mazurach i Gościńcu Wierzbowianka. Podobno to duży, przestronny dom, który ma wiele atrakcji np. jacuzzi. Co myślicie? Był ktoś z Was tam?

mazury są najlepsze!
Odpowiedz
#4
Mazury są przepiękne... Chyba nie skłamię, jeśli powiem, że to najpiękniejszy region w Polsce, a nawet w Europie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jakie macie plany na tegoroczne wakacje? Gdzie planujecie wyjechać?

staniki freya
Odpowiedz
#6
My w tym roku z całą paczką znajomych postanowiliśmy się wybrać na 37-kilometrową trasę rowerową z Mechelinek przez Puck do Jastrzębiej Góry. Moim zdaniem to urokliwa trasa w dużej części z widokiem na morze. i tak codziennie przez tydzień będziemy wybierać inną trasę i na miejscu szukać wolnego noclegu. Tutaj można znaleźć ciekawe informacje na temat tych tras https://www.blueapart.pl/blog/147/piersi...ki-puckiej .
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zobacz sobie ofertę https://sunsara.pl/zwiedzanie/ Jestem pewna, że znajdziesz tam kierunek dla siebie jeśli jeszcze nie wiesz gdzie chcesz jechać w wakacje. Ja właśnie myuślę o wyprawie na Malediwy. nigdy tam nie byłam a oferta Sunsara bardzo mi się spodobała i chciałabym z niej skorzystać.
Odpowiedz
#8
Ja ze znajomymi wybieram się w dalszą podróż, a mianowicie do USA. To nasze marzenie od dzieciństwa i dzięki Konsorcjum.pl wreszcie się spełni! Podczas tej niesamowitej wycieczki po Stanach zobaczymy wiele zapierających dech w piersiach miejsc i z pewnością nazbieramy wspomnień na stare lata!
Odpowiedz
#9
A może, zamiast jeździć po Polsce z paczką znajomych, to trip za granice byłby fajną opcją. Ze swojej strony mogę polecić oferty Last minute z biura podróży Itaki. Cenowo bardzo atrakcyjnie się prezentują, a Itace ufam.
Odpowiedz
#10
Naszej paczce ciężko się zgrać na jakiś dłuższy wyjazd, ale udało nam się wybrać na City Break do Włoszech w długi weekend! Wybraliśmy hotel, który miał świetną lokalizację, dzięki czemu dużo zwiedzaliśmy pieszo. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca w Rzymie, ale też zajadaliśmy się przysmakami popijając je pysznym winem i spędzaliśmy super czas wspólnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama