Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycena spółki
#1
Witam, szukam profesjonalisty, który zajmie się wycena spółki warszawa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Kto się takim czymś zajmuje?
Odpowiedz
#3
Niestety ja się jeszcze póki co na tych sprawach nie znam, ale muszę dodać, że również całkiem sporo czytam o różnego rodzaju spółkach. Na pewno zachęcam każdego do przeczytania wpisu http://www.adept-liceum.pl/spolka-partne...a-zalozyc/ ponieważ warto jest wiedzieć kto może założyć spółkę partnerską. Dla mnie takie informacje są po prostu bardzo cenne.
Odpowiedz
#4
No dobrze, a skoro o tym mowa, to jak wygląda rejestracja spółek? Wiecie, myślę o takim biznesie i wciąż nie do końca wiem, jak mam to ogarniać. Dlatego fajnie będzie wiedzieć, jak to widzicie. Może każdy z nas ma naprawdę sporo problemów, ale moim zdaniem kluczem jest po prostu to na logikę ogarnąć.
Odpowiedz
#5
Zawsze w takiej sprawie można doradzić się specjalisty np. radcy biznesowego, księgowej itd. albo sprawdzić sobie gotowe spółki na sprzedaż . To ostatnie to dość popularna opcja
Odpowiedz
#6
A skoro już jesteśmy przy temacie spółek, to czy orientujecie się może, gdzie można zapisać się na jakieś wartościowe szkolenia z prawa spółek handlowych? Może ktoś z Was brał udział kiedyś w takim szkoleniu i mógłby polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W temacie spółek handlowych wiem, że weszła w życie reforma ksh. To wiąże się z nowymi obowiązkami i uprawnieniami zarządów spółek czy rad nadzorczych. Coraz więcej szefów na pewno potrzebuje opinii zewnętrznej na temat podejmowania dalszych decyzji. W takim wypadku przyda się doświadczony prawnik. Ten zajmuje się takimi kwestiami https://jdp-law.pl/reforma-ksh/ .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama