Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia?
#1
W przyszłym roku matura, czas najwyższy pomyśleć o jakiś studiach i kierunkach, co możecie mi konkretnego polecić? Co studiujecie? Jakie uczelnie wybraliście?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A powiedz mi, co jest w zakresie Twoich umiejętności, zapotrzebowań, przyszłych planów, hobby? Co chcesz w życiu robić? Co potrafisz? Bo to ważne czynniki przy wyborze studiów.
Odpowiedz
#3
Ogólnie myślę o zarządzaniu, ale też może być coś w stronę marketingu. Interesuję się wieloma rzeczami, dlatego kierunek chciałabym dobrać do zapotrzebowania rynku.
Odpowiedz
#4
No nie powiem - sprawdziłam sobie ofertę edukacją AEH w Warszawie i mnie również bardzo mocno zainteresowała. Jestem zaskoczona, że można znaleźć takie świetne kierunki i to bardzo nowoczesne. Właśnie rozważam możliwość studiowania tam.
Odpowiedz
#5
Dzięki za informacje! Będę przydatne, bo właśnie stoję przed wyborem uczelni dla siebie!
Odpowiedz
#6
W mojej opinii natomiast jeśli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego kierunku studiów to polecam zwróci uwagę także na cb.szczecin.pl  ponieważ przygotowali propozycje idealnie pasujące do konkretnych potrzeb rynkowych, ale też skutecznie przygotowują do konkretnej pracy w zawodzie. Warto sprawdzić i przekonać się, że może być to idealny wybór do konkretnych potrzeb Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Karkonowska Państwowa Szkoła Wyższa http://kpswjg.pl/pl/dla-studenta całkowicie sprostała moim wymogom, jeśli chodzi o edukację na tym polu. Udało mi się w ten sposób zgarnąć sporą wiedzę a przy okazji w stosowny sposób przygotować do należytego zawodu. Mi to odpowiada i to w pełni! Także zalecam skupić się na tym aspekcie.
Odpowiedz
#8
U mnie również wyborem było uczelnia AEH i teraz nie wyobrażam sobie, że mógłbym studiować gdzieś indziej. Wszystko super, wszystko zorganizowane we właściwy sposób i jak najbardziej jestem zadowolony dostępnymi możliwościami rozwoju.
Odpowiedz
#9
A ja jeszcze od siebie dodam, że AEH dysponuje fajnymi i nowoczesnymi kierunkami, które już teraz stopniowo pojawiają się na rynku i jest na nie zapotrzebowanie. Koniecznie zerknijcie i sprawdźcie sobie, co i jak!
Odpowiedz
#10
(17.12.2021, 08:43)mpire napisał(a): A ja jeszcze od siebie dodam, że AEH dysponuje fajnymi i nowoczesnymi kierunkami, które już teraz stopniowo pojawiają się na rynku i jest na nie zapotrzebowanie. Koniecznie zerknijcie i sprawdźcie sobie, co i jak!

A ja w pełni się z tym zgadzam. Część kierunków można studiować online, co moim zdaniem jest naprawdę ogromnym plusem!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama