Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najskuteczniejsze formy reklamy
#41
jak wcześniej ktoś wspomniał może nie warto zapominać o reklamie offline,  w końcu takie formy działały i to dość długo. dlatego na ten moment ja działam na reklamie i online i offline tzn posiadam witrynę (po audycie podobno całkiem dobrze wykonaną) ale nie zapominam o np gadżetach reklamowych jak personalizowane krówki z nadrukiem, a patrząc po moich obecnych i potencjalnych klientach, całkiem nieźle na to reagują
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Zdecydowanie coraz bardziej popularne i skuteczne są reklamy w internecie. Według mnie powinniście na takich się skupić. Takie opcje jak pozycjonowanie stron html to zdecydowanie bardzo dobry pomysł na wypromowanie swoich usług, produktów.
Odpowiedz
#43
Szukasz skutecznych form reklamy? Ja mogę zaproponować gadżety reklamowe z logo firmy Uśmiech Fisheye do telefonu to nie tylko gadżet promujący, ale też praktyczny przedmiot Uśmiech pozwala wykonać zdjęcia wysokiej jakości Uśmiech
Odpowiedz
#44
Skuteczna może być profesjonalnie przygotowana prezentacja firmy którą wykona ta agencja https://tworzenieprezentacji.pl/ Za niewielkie pieniądze przygotują odpowiednią prezentację która przedstawi profil naszej firmy i pozwoli się poznać klientom. Według mnie na początek działalności to powinna być podstawa.
Odpowiedz
#45
Podobno billboardy są bardzo skuteczne, a przynajmniej tak twierdzą statystyki dotyczące reklam
Odpowiedz
#46
Wszystko zależy od tego co chcemy uzyskać i czy chcemy działalność zareklamować lokalnie czy internetowo. Jeśli chodzi o ten pierwszy przypadek to w takim razie pomocne wskazówki uzyskacie w tym artkule Lokalizacja klasy premium dla reklamy zewnętrznej – kampania w metrze warszawskim - zachęcam do czytania
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
Za bardzo skuteczną formę reklamy uważam konkursy i loterie, ponieważ nie jest to jedynie ulotka czy grafika w internecie. Taki konkurs angażuje klientów i pozwala im zapoznać się z firmą oraz jej produktami. Jeżeli np. zorganizujemy konkurs związany z kupnem naszego produktu czy usługi, możliwe, że zdecyduje się skorzystać z oferty właśnie naszej firmy znacznie więcej osób. By zorganizować z sukcesem taki konkurs lub loterię polecam więcej poczytać tutaj https://www.motivationdirect.pl/oferta/l...i-konkursy
Odpowiedz
#48
W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie działań marketingowych w sieci to weźcie pod uwagę ofertę przygotowaną przez iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ którzy m.in są w stanie przygotować skuteczne kampanie BuzzMarketingu. Przede wszystkim świetna organizacja, konkretne efekty i jednocześnie co najważniejsze w końcu nasz biznes online zaczyna kwitnąć.
Odpowiedz
#49
Myślę że dobrą naprawdę skuteczną reklamą są windery producent . Ja zamawiałam na internecie. Możecie wybrać z pośród wielu wzorów i kolorów flagi i windery. Koniecznie zobaczcie na strony różnych firm, bo tam znajdziecie dokładne informacje i ofertę która jest bardzo duża.
Odpowiedz
#50
Przede wszystkim warto zadbać o to by nasza oferta była widoczna dla potencjalnego klienta. Podstawa jest tu stworzenie logo czy zaprojektowanie strony internetowej. Ostatnio coraz bardziej popularna staje się także profesjonalna identyfikacja wizualna czym zajmuje się też m.in studio graficzne https://izarysuje.pl/. Kompleksowa oferta, ogromne doświadczenie, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama