Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie jest wasze hobby
#71
Ja wolę gotować sama- wtedy przynajmniej wiem co znajduje się w garnkuUśmiech Poza tym po prostu lubię to robić- to takie moje hobby i sposób na relaks gdy moge w kuchni poszaleć:
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#72
Ja dbam o siebie i staram się być w formie ale nie mam czasu na siłownię więc zrobiłam ją w domu. Co
Odpowiedz
#73
Ja mam aktualnie takie hobby, że zbieram sobie płyty winylowe i oczywiście też ich słucham.
Odpowiedz
#74
Jak za daleko masz w góry to może sprawdź sobie Bory Tucholskie. Piękne zielone krajobrazy, spływy kajakowe oraz sporo tras dla pieszych czy rowerowych wycieczek. Nie musisz przyjeżdżać na jeden dzień. Wpisz w wyszukiwarkę tleń noclegi i z pewnością znajdziesz nocleg. Myślę, że nawet wyjazd weekendowy powinien pomóc zregenerować siły do dalszej pracy Uśmiech
Odpowiedz
#75
Mam wiele pasji, ale jedną z największych jest podróżowanie. Lecę teraz do Izraela z Konsorcjum.pl. Bardzo się cieszę, wycieczka jest pewna, także tylko odliczam dni do odwiedzenia tego różnorodnego i pięknego miejsca.
Odpowiedz
#76
Polskie seriale, kino francuskie, śpiew
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#77
Jestem ogromnym miłośnikiem sztuki malarskiej. Przeglądanie dzieł znanych artystów jest dla mnie prawdziwą przyjemnością i inspiracją. Szczególnie interesuje mnie malarstwo 19 i 20 wieku Każdy obraz ma swoją historię do opowiedzenia i unikalny sposób wyrażania się artysty. Podziwiam różnorodność stylów, technik i tematów, które można znaleźć w malarstwie.
Odpowiedz
#78
Zawsze lubilam krecic tyłkiem wiec gdy w szkole tanca Łodzi  https://www.spot66.pl/ odkrylam twerk zapisalam sie i nie zaluje Big Grin
Odpowiedz
#79
Ja mam dość drogie hobby, bo są nim podróże, ale warte każdej złotówki. Bardzo często korzystam z usług biura Konsorcjum.pl i właśnie niedługo lecę z nimi do USA na wycieczkę Szlakiem Wielkich kowbojów Big Grin
Biuro oferuje naprawdę wysoki standard usług. Hotel, który wybrałam jest w dobrej lokalizacji. W planie jest zwiedzanie najważniejszych miejsc na zachodnim wybrzeżu. Już nie mogę się doczekać Big Grin
Odpowiedz
#80
Ja niedawno dostałam od chłopaka na urodziny drona: https://megadron.pl/pl/menu/drony/marki/...-2759.html Od tego momentu spędzam praktycznie każdą wolną chwilę na zewnątrz. Najbardziej lubię chodzić po lasach i górach ponieważ tam dzięki dronowi mogę zarejestrować niesamowite piękne ujęcia z lotu ptaka. Dajcie znać czy też posiadacie taki sprzęt bądź macie zamiar go w przyszłości kupić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama