Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak znaleźć nowe hobby?
#31
Ja odnalazłam hobby w podróżach. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca i poznawać tamtejszą kulturę. Poluję na okazję last minute z oferty Itaki. Ufam im jak mało komu, od lat z nimi zwiedzam i jeszcze nigdy mnie nie zwiedli Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Również polecam Itaka, zastanówcie się również nad ubezpieczeniem na wypadek małej kraksy. Koszt niewielki, a głowa spokojniejsza Uśmiech
Odpowiedz
#33
Podróże i jeszcze raz podróże, nic tak nie rozwija wyobraźni jak mała wycieczka. Wystarczy trochę chęci i motywacji, zajrzyj na stronę biura podróży Itaka, a znajdziesz coś w fajnej cenieUśmiech
Odpowiedz
#34
Może warto pomyśleć o żeglarstwie? Moim zdaniem to bardzo interesujący sport, który doradcza adrenaliny. Tutaj znajdziecie wszelkie niezbędne akcesoria i ubrania, które będą niezbędne do uprawiania tego sporu https://sklepwind.pl/pl/c/Zegarki/54 . Próbowaliście już kiedyś żeglować? Ja tak i wiem, że to jet moja pasaj, która szybko nie przeminie.
Odpowiedz
#35
Myślę, że najlepszy sposób to po prostu próbować jak najwięcej różnych aktywności, aż trafimy na coś, co naprawdę nam się spodoba. Trzeba dać sobie szansę poznać nowe sposoby na spędzanie czasu i zobaczyć, jak się z tym czujemy. Czy daje nam to frajdę, czy nas nudzi itd. Dobrze też, jeśli ma się jakiegoś znajomego, albo kogokolwiek, kto chciałby nam towarzyszyć. Z towarzystwem wszystko jest ciekawsze!  Wink Ja np. lubię grać w siatkówkę. Interesuję się też zarządzaniem jakością. Mam do polecenia świetny artykuł o wskaźnikach KPI. Polecanko Uśmiech Trzymam kciuki za rozwój!
Odpowiedz
#36
Myślę, że najważniejsze to próbować do skutku, aż się coś polubi!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Myśle, że hobby znaleźć można bardzo szybko. Trzeba tylko patrzeć jakie są jeszcze zainteresowania.
Odpowiedz
#38
Ciekawym hobby, jest też na pewno wędkarstwo. Sklep https://pleciona.pl/pl/c/Bluzy-wedkarskie/41 , to miejsce w którym zaopatruje się naprawdę spora liczba wędkarzy w tym ja. Ostatnio trafiłem na bluzy wędkarskie, które przydadzą się nie tylko na rybach, to doskonałe rzecz na co dzień. To wciągające hobby, więc uważajcie, bo bardzo łatwo można się uzależnić.
Odpowiedz
#39
W sumie to ciekawe pomysły.
Odpowiedz
#40
A co lubicie?

__
Artimento - haft diamentowy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama