Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Restauracja
#31
Jak będziecie w Warszawie to mogę wam polecić restaurację Szkutnia. Za nieduże pieniądze można się solidnie najeść, a ich dania z kuchni włoskiej i nie tylko na każdym zrobią spore wrażenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Naszą restaurację wzbogaciliśmy ostatnio o wysokiej jakości sery. Okazalo się to do zrealizowania po zapoznaniu z ofertę www.producentserow.pl . Tym sposobem otrzymalismy szanse wzbogacenia smaku naszych potraw, w zgodzie z oczekiwaniami, dokladnie tego bylo nam trzeba w tym wypadku. Zdecydowanie polecam!
Odpowiedz
#33
Hej, jeżeli potrzebna Ci karta menu dopasowana do motywu Twojej restauracji to odezwij się do k-arty.pl - to profesjonaliści w swojej branży!
Odpowiedz
#34
Cześć. Jeżeli chcielibyście spróbować nowych smaków i interesuje was kuchnia turecka, to koniecznie pod uwagę weźcie to miejsce https://www.osmania.pl/ Byłam tam kilka razy z moimi znajomymi muszę przyznać, że w swoim menu mają wiele ciekawych propozycji. Koniecznie spróbujcie jak smakuje ich falafel i kozi ser. Na pewno nie będziecie że czarowaniu
Odpowiedz
#35
Zajazd Jonatan https://zajazd-jonatan.pl/oferta/wesela-sztum/ to jeden z moich ulubionych gastro - punktów. Na miejscu najadam się do syta, odkąd pamiętam. Nawet organizują imprezy okolicznościowe, raz zdarzyło mi się zorganizować tam urodziny - na grubo, hucznie i smacznie! Wszyscy z obecnych gości byli całkowicie zachwyceni tym wyborem.
Odpowiedz
#36
Jeśli mamy swoją restauracje, albo chcemy otworzyć, to warto sie zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt do gastronomii. Wiadomo ze wszystko jest wtedy potrzebne, ja przykładowo ostatnio kupowałam obieraczki do ziemniaków https://investhoreca.pl/q/?keywords=obie...iak%C3%B3w U nich znajdziecie spory wybór również innego sprzetu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Jaką restaurację w Krakowie możecie mi polecic i dlaczego?

Reklama : murządzenia czyszczące
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama