Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrodzenie ogrodu siatką?
#21
Tak naprawdę zależy czego potrzebujesz - czy na przykład planujesz od strony ogrodu zywopłot? Wtedy taka siatka jak najbardziej się nada, bo nie będzie jej widać. Jeśli natomiast nie planujesz nic sadzić i będzie ogrodzenie widoczne to proponowałabym jakieś lepsze rozwiązanie. Ze swojej strony mogę ci polecić skontaktowanie się z firmą Betto zajmuje się montażem ogrodzeń i na pewno pomogą ci coś sensownego dobrać - tak żeby było nie tylko funkcjonalne, ale również miłe dla oka Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Siatka nie wygląda fajnie. Może chociaż od frontu domu zrobić ładne ogrodzenie? Jak coś to doradzam klasyczne metalowe ogrodzenie, super się u nas sprawdza, pięknie wygląda. Wykonała nam je firma Stalex z Czaplinka https://www.stalex-czaplinek.pl/ogrodzenia/ i to był bardzo dobry wybór. Jest elegancko a wcale nie wyszło nas to wiele. Po bokach można założyć siatkę i puścić na tym bluszcz, będzie to fajnie wyglądało.
Odpowiedz
#23
No czemu nie? Ja uważam, to za bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla kieszeni
i też dlatego, że taka siatka super się wtapia w otoczenie.
Zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane i zamów to co Ci jest potrzebne.
Mnie też czeka wykonanie ogrodzenia więc w tym temacie aktualnie bardzo dużo siedzę.
Odpowiedz
#24
U nas pomysł zwykłej siatki szybko upadł. Z bardzo prostego powodu - dziki często przychodziły do sąsiadów. Przegryźć taką siatkę to dla nich żaden problem, dlatego też często sąsiedzkie ogrody były wręcz przeorane. U nas wybór padł na panele ogrodzeniowe. Są one trwałe, estetyczne, wbrew pozorom jego ceny również nie są tak duże, jak mogłoby się to wydawać.
Odpowiedz
#25
Ogrodzenie to też jest jakiś element dekoracyjny, reprezentacyjny, siatkę może zostawcie na tyły działki. Z przodu, od wjazdu na posesje lepiej wybrać coś porządniejszego. Jeżeli chcecie postawić na solidne ogrodzenia metalowe to wybierzcie może ogrodzenia wiśniowski. Propozycje takich znajdziecie na stronie https://expert-ogrodzenia.pl/ Mają tu także spory wybór innych ogrodzeń, które powinny bardzo dobrze się sprawdzić według mnie na długie lata.
Odpowiedz
#26
Na pewno będzie to dobry pomysł, a też nie nadszarpnie waszego budżetu. Metalowa siatka to dosyć tanie rozwiązanie na ogrodzenie. Co do różnego rodzaju siatek to najlepiej udać się do producenta oczywiście . Sprawdźcie sobie specjalistyczne siatki sportowe od 
https://sieci-siatki.pl/pilkochwyty/ a także i ich inne propozycje - siatki wykorzystywane właśnie w ogrodach. Może akurat znajdziecie tu coś, co fajnie sprawdzi się i u was, w waszym ogrodzie, domu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
To wszystko zależy od Ciebie i od tego czego oczekujesz od ogrodzenia. Fajną i bardzo wygodną opcją jest wynajem ogrodzeń katowice . Takie rozwiązanie znacznie ograniczy też koszty ogrodzenia ogrodu Uśmiech Warto zdecydować się na skorzystanie z oferty firmy Valla, bo jest naprawdę korzystna Uśmiech
Odpowiedz
#28
A mnie się takie ogrodzenia z siatki średnio podobają Smutny my postawiliśmy na porządne drewno, trzeba tylko pamiętać o tym, by takie ogrodzenie porządnie zaimpregnować Uśmiech  Potrzebny jest tylko dobry środek do zabezpieczenia drewna i można działać Uśmiech Firma Altax ma szeroką gamę dobrych jakościowo produktów - od farb, poprzez impregnaty czy bejce.
Odpowiedz
#29
ogrodzenie z siatki nigdy mi się nie podobało Uśmiech dopiero od joniec ogrodzenie łupane tak naprawde najbardziej mnie zachwyciło, a to głównie z tego względu ze własnie oni są pionierami własnie jezeli chodzi o ogrodzenie łupane , do tego myslimy nad palisadami łupanymi ale to juz na przyszly rok
Odpowiedz
#30
Wg mnie siatka nie jest najlepszym wyborem, bo wygląda mało atrakcyjnie. Przy ogradzaniu naszego domu, zdecydowaliśmy się z mężem na jeden z produktów firmy POLBRAM. Mają tam szeroki wybór więc może akurat znajdziesz coś co przypadnie Ci do gustu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama