10.02.2026, 14:47
Lubicie, hodujecie, a może ktoś ma pokaźną kolekcję którą chce się pochwalić?
|
Pająki
|
|
10.02.2026, 14:47
Lubicie, hodujecie, a może ktoś ma pokaźną kolekcję którą chce się pochwalić?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
10.02.2026, 15:36
Okropieństwo dla mnie
A ja powiem że lubię oglądać te kolorowe, nawet oglądam kanał venomous art na yt ale nie hodowałabym chyba w domu
![]() kamis tu fajnie napisał ale się kilka razy powtórzył i niechcący poleciało do kosza ale zacytuję " A owszem. Myślę że mam całkiem pokaźna kolekcję za szafami. Dawno tam nie zaglądałem ale ja im nie przeszkadzam a one mnie" i odpowiem że popieram, to zdrowe podejście ale ja takich pająków raczej nie lubię, łapię i wywalam za okno, niech sobie żyją ale nie u mnie
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|