Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oszczędzać pieniądze?
#61
Według mnie, żeby oszczędzić, najpierw trzeba zainwestować. Sama nie znam się w stopniu zaawansowanym na prawie, dlatego przy prowadzeniu mojej firmy pomaga mi kancelaria JWC. To wspaniali eksperci, którzy zawsze służą radą i pomocą w nagłych wypadkach. Dzięki ich pomocy niejednokrotnie udało mi się oszczędzić zarówno pieniądze, jak i własne nerwy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
teraz te wszystkie lokaty to mają słabe warunki
Odpowiedz
#63
Na pewno warto skutecznie i bezpiecznie inwestować w metale szlachetne m.in złotych i srebrnych monet bulionowych to warto skupić się na prawdziwych kruszcach, ja do tej pory korzystam najczęściej sztabki i monety bulionowe kupuję w mennicy skarbowej i możecie sobie ich ofertę sprawdzić bezpośrednio w Mennicy Skarbowej jednocześnie licząc na pełne wsparcie doświadczonej obsługi.

Według mnie jeżeli zależy Wam na tym, aby przede wszystkim skutecznie zacząć inwestować to na pewno warto zwrócić uwagę na metale szlachetne zarówno złoto i srebro to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, dobre ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji w zależności czego dokładnie potrzebujecie.
Odpowiedz
#64
Bardzo fajne pomysły i inspiracje na oszczędzanie, ja też szukam jakichś rozwiązań.
Odpowiedz
#65
No ja sobie po prostu sprawdzam ceny w różnych miejscach. Na przykład wiem już, że jeśli miałabym kupować leki czy suplementy, to najlepiej w DOZ, bo oni jako jedyni w ostatnim czasie nie podnieśli cen.
Odpowiedz
#66
To samo zauważyłam, w doz jakoś się te ceny trzymają na tym samym poziomie, więc można. Nie wiem skąd aż takie podwyżki w innych aptekach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
Jeśli umówimy o oszczędnościach na zakupach spożywczych, to myślę, że warto zwrócić sobie uwagę na gazetki promocyjne, które w danych sklepach pojawiają się nawet 2 razy w tygodniu. Dowiadujemy się wtedy o tym, kiedy konkretne produkty spożywcze są na jakiś interesujących promocjach. Online gazetki można sprawdzać tutaj https://blix.pl/promocje/skarbonka-auchan/ .
Odpowiedz
#68
Jeśli zajmujecie się przewozem towarów do innych państw, to najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu jest zakup biletu na przeprawę promową cargo. Jest ona znacznie tańsza od transportu lotniczego, a także szybsza niż tradycyjny transport lądowy. W Polsce znajduje się kilka miejsc, z których możemy skorzystać z tego typu transportu, np. udając się do Szwecji. https://podroztrwa.pl/prom-do-szwecji-ile-km/
Odpowiedz
#69
Możemy oszczędzać pieniądze na różne sposoby. Jeśli chodzi o przyszła emeryturę to warto pomyśleć nad PPK.Ten program pozwoli nam zaoszczedzć spora sumkę na naszym koncie. Warto przejrzeć informacje https://www.youtube.com/watch?v=UfNrn2-eYts i nie wypisywac się z programu. Gdyż to nie jest opłacalne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama