Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biuro podróży
#1
Hej, jeśli zastanawiacie się nad wyborem biura podróży to bez wahania polecam wam Konsorcjum.pl. Po wcześniejszych słabych doświadczeniach z konkurencją byłam sceptycznie nastawiona, ale jak się myliłam! Biuro Konsorcjum.pl to profesjonaliści w każdym calu, zadbali o wszystko. Wysłuchali naszych potrzeb i preferencji i doradzili Jordanię - słusznie. Zobaczyliśmy najważniejsze miejsca Jordanii, zjedliśmy naprawdę pyszne tamtejsze potrawy, a standard i obsługa hotelu była też na najwyższym poziomie. Ja jestem zachwycona. Na pewno będę korzystać z usług tego biura przy kolejnych wyjazdach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A co podobało wam się najbardziej. Moi znajomi również w tym roku byli w Jordanii i są zachwyceni. Nawet planują powrót w przyszłe wakacje Uśmiech

___________________________________________
Zgłoś się tutaj po najlepszą pizzę w Krakowie!
Odpowiedz
#3
Jordania jest mega. Była kilkanaście lat do tyłu i z ogromnym sentymentem wspominam pobyt tam. Warto odwiedzić takie miasta jak Amman czy Petrę, Zatokę Akaba itd. Ja jeszcze na urlopie nie byłam, ale się wybieram, a dokładniej chcę lecieć do Turcji. Może skorzystam z jakiegoś last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja
Odpowiedz
#4
My też mega lubimy biuro podróży Konsorcjum.pl. W te wakacje byliśmy na wycieczce Mozaika Gruzji. Oferta w bardzo dobrej w cenie, bo 3320 zł za 9 dni. Program bogaty i mega ciekawy wieczór z winem. Lecieliśmy bezpośrednim lotem, co jest wygodne. Warto też dodać, że bagaż 23 kg był w cenie. Fajny czas i wspomnienia Big Grin
Odpowiedz
#5
Ja też niezmiennie od lat korzystam z ofert biura Konsorcjum.pl. Są bezkonkurencyjni. Zawsze mają ciekawe oferty, atrakcyjne cenowo i dopracowane programy w najmniejszym szczególe.
Odpowiedz
#6
Ja zazwyczaj korzystam z ofert biura podróży online - wtedy najwygodniej można sobie porównać oferty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mauritius to świetny kierunek dla osób, które chcą zobaczyć piękne miejsca, no i też oczywiście piękno natury. Biuro podróży https://nomade.pl/mauritius organizuje właśnie wycieczki w te miejsce, więc koniecznie sprawdźcie ich całą ofertę, a myślę, że znajdziecie coś konkretnego dla siebie, co pomoże spełnić Wasze podróżnicze marzenia.
Odpowiedz
#8
Odwiedź https://sunsara.pl/, aby zapoznać się z ofertą luksusowego biura podróży, które specjalizuje się w tworzeniu niezapomnianych wrażeń z podróży. Czy ktoś planuje wyjątkową podróż i szuka inspiracji w ich bogatej ofercie podróży butikowych? Jakie elementy oferty są dla Was najbardziej atrakcyjne?
Odpowiedz
#9
Biuro Konsorcjum.pl zasługuje na gorące polecenie! Ostatnio wybrałam się z nimi na pielgrzymkę do Medjugorie, i muszę powiedzieć, że był to wyjątkowy wyjazd, który warto przeżyć. Dla mnie był to nie tylko czas ważny w sferze duchowej, ale także okazja do zobaczenia przepięknych miejsc. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie wyruszyć w podróż duchową i czerpać z niej niezapomniane doświadczenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama