Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek do samolotu - Spin (Euro-Cart)?
#11
My lecimy w tym roku bez dzieci do Argentyny! To podróż życia, na którą szykujemy się już od bardzo dawna! Lecimy z Konsorcjum.pl. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę przepiękne Buenos Aires i Patagonię! To będzie niesamowity czas!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
My też w tym roku zostawiamy dzieci pod opieką dziadków i lecimy do Indii z Konsorcjum.pl. Nie mogę się doczekać zwiedzania Mumbaju i poznania tamtejszej kultury. To będzie świetny czas spędzony we dwoje.
Odpowiedz
#13
Euro-Cart Spin jest bardzo lekką i wyjątkowo niedużą spacerówką. Jakby tego było mało - łatwo się składa więc jest też nieproblematyczny w transporcie. Jeśli szukasz wózka, który nie będzie przeszkadzać w samolocie, a wręcz tą podróż ułatwi, to ten wybór będzie dla Ciebie doskonały.
Odpowiedz
#14
Mi bardzo się podoba Euro-Cart Spin. Wózek jest nadaje się do samolotu, bo jest tak lekki i nieduży. Jak dla mnie na pewno wart uwagi.
Odpowiedz
#15
Planując loty samolotowe trzeba przemyśleć nawet takie szczegóły. Euro-Cart Spin jest wózkiem, który z czystym sumieniem mogę polecić Uśmiech
Odpowiedz
#16
Wózkiem stworzonym do samolotu jest Euro-Car Spin. Po złożeniu jest minimalnych rozmiarów, a po złożeniu jest bezpieczny dla malucha i wygodny w prowadzeniu. Polecam bo nie jest też przesadnie drogi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Hej Uśmiech. Jeśli nadal rozważacie tematykę związaną z malutkim dzieckiem i samolotem, to wasze różnorakie wątpliwości może rozwiać ten wpis: https://www.bebeconcept.pl/blogs/blog/pi...-zapomniec. Przyznam szczerze, że dowiedziałam się z niego wielu rzeczy, o których warto pamiętać, wybierając się w podróż z tak malutkim dzieckiem. Warto przeczytać.
Odpowiedz
#18
Też szukam wózka, który mogę zabrać ze sobą do samolotu, bo mój mąż ma częste delegacje. Po porównaniu wielu ofert mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to Euro-Cart Spin zapowiada się najlepiej.
Odpowiedz
#19
Euro-Cart Spin jest super wózkiem. Pozytywnie zaskoczy Ciebie nie raz i faktycznie warto się na niego zdecydować Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama