Otrzymaliśmy 53% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
#61
Wybór odpowiedniej uczelni która nam konkretny zawód jest jednym z najważniejszych w życiu, dlatego dobrze trzeba się zastanowić. Z wyższych uczelni gdzie można zrobić studia dyplomowe to jest ISP https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci . Ciekawą opcją u nich jest to, że nie mają pracy dyplomowej i egzaminu końcowego.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Jedną z największych zalet studiowania jest możliwość specjalizowania się w konkretnym obszarze i kształtowania swojej przyszłej ścieżki kariery. To szansa na zgłębienie tematu, który nas naprawdę pasjonuje. Jeśli więc jeszcze nie zapisaliście się na studia, to warto to zrobić. Tutaj https://amisns.edu.pl/ macie namiar na ciekawą uczelnię, która oferuje wiele ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o studia magisterskie i podyplomowe.
Odpowiedz
#63
jeśli rozważacie naukę na kierunkach medycznych takich jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to koniecznie poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej. Mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych, szkoła zapewnia wysoki poziom nauki, dużo zajęć praktycznych i ćwiczeń a do tego przyjazną studentom atmosferę.
Odpowiedz
#64
Jesteś nauczycielem i szukasz narzędzi do planowania roku szkolnego Sprawdź https://www.uczelnie.pl/artykul,planowan...ieli,21099 Znajdziesz tam propozycje plannerów i organizerów które mogą ci pomóc
Odpowiedz
#65
Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania do matury? Najlepszym pomysłem jest zaczęcie od września w roku szkolnym, w którym czeka Cię matura. Będziesz mógł wtedy rozsądnie rozłożyć sobie pracę nad powtórkami. Kursy maturalne https://indeks.edu.pl/ pozwalają pracować systematycznie i rzetelnie. Kurs to jedno, ale warto dodatkowo pracować w domu. Tylko tak można zapracować na dobry wynik egzaminu oraz na przyjęcie na wymarzony kierunek studiów.
Odpowiedz
#66
Może warto żebyś sobie sprawdził tę uczelnię https://ult.edu.pl/studia/filologia-angielska-2/, gdzie znajdziesz filologię angielską. Moim zdaniem warto pójść na studia, bo na pewno więcej się na nich nauczysz niż w szkole językowej. Sprawdź sobie ich ofertę, a na pewno będziesz zadowolony.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#67
Jeśli mówimy o studiach, to na pewno warto poszukać miejsca gdzie reprezentują odpowiednio wysoki poziom nauczania. Ja polecam pomyśleć o uczelni: https://studiuj.uek.krakow.pl/ . Poza poziomem nauczania wyróżniają się też szerokim wyborem kierunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie Uśmiech
Odpowiedz
#68
Kilka tygodni temu dowiedziałem się o https://totuwarszawa.pl/ . Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.
Odpowiedz
#69
Od jakiegoś czasu rozglądam się za uczelnią, ponieważ chciałabym rozpocząć studia pierwszego stopnia. Moja znajoma powiedziała mi o tej uczelni ultswiecie.edu.pl i muszę przyznać, że posiadają szeroki wachlarz ofertowy związany z różnorakimi kierunkami. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć w wolnym czasie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama